Zagrasz w Lotto przez internet. Od dziś gry Totalizatora dostępne także online i przez aplikację

Od dziś można już zagrać w Dużego Lotka online. Totalizator Sportowy udostępnił możliwość zawierania zakładów przez internet.
Zobacz wideo

Totalizator Sportowy uruchomił 5 grudnia sprzedaż gier Lotto przez internet i aplikację mobilną. Do dyspozycji graczy jest kilkadziesiąt gier, w tym te najpopularniejsze. 

W aplikacji i przez stronę Lotto można już zagrać w Lotto (popularnie wciąż zwane Dużym Lotkiem), Lotto Plus, Mini Lotto i Eurojackpot. Do tego każdy, kto czuje w sobie żyłkę hazardzisty będzie mógł skorzystać z jedynego legalnego e-kasyna w Polsce - Total Casino. 

Nie boimy się przejścia graczy wyłącznie do internetu. Po prostu dzięki możliwości zawierania zakładów przez internet na stronie lotto.pl rozszerzamy nasze usługi

- mówił na konferencji prasowej Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego. 

Lotto przez internet i rejestracja

Zgodnie z przepisami, gry liczbowe dostępne są tylko dla osób pełnoletnich. Dlatego chętnych do grania online graczy czeka rejestracja wymagająca podania szczegółowych danych. Totalizator Sportowy, by umożliwić graczom grę wymaga podania serii i numeru dowodu osobistego, numeru PESEL, adresu oraz numeru konta bankowego. Konto niezbędne jest do ewentualnych wypłat wygranych. 

Przy rejestracji w systemie Lotto należy też określić limity kwot i czasu przeznaczanych na grę. Osobom mającym większą skłonność do ulegania pokusom pozwolą one na lepszą kontrolę nad ilością środków przeznaczanych na gry liczbowe. Nie da się ustalić limitów większych niż maksymalne, narzucone przez Totalizator Sportowy. 

zrzut z lotto.plzrzut z lotto.pl Lotto.pl

W dalszym kroku należy zaznaczyć odpowiednie zgody (marketingowe nie są obowiązkowe) oraz oświadczyć z jakiego źródła pochodzą pieniądze gracza. 

zrzut z lotto.plzrzut z lotto.pl Lotto.pl

Niestety, już na samym początku funkcjonowania system Lotto ma wyraźnie problemy z wydajnością. Przy zakładaniu konta link aktywacyjny przyszedł bowiem dopiero po 30 minutach. 

Do sfinalizowania rejestracji niezbędne będzie jeszcze przesłanie Totalizatorowi skanu dowodu osobistego. 

Więcej o: