Zagrasz w Lotto przez internet. Od dziś gry Totalizatora dostępne także online i przez aplikację

Od dziś można już zagrać w Dużego Lotka online. Totalizator Sportowy udostępnił możliwość zawierania zakładów przez internet.
Zobacz wideo

Totalizator Sportowy uruchomił 5 grudnia sprzedaż gier Lotto przez internet i aplikację mobilną. Do dyspozycji graczy jest kilkadziesiąt gier, w tym te najpopularniejsze. 

W aplikacji i przez stronę Lotto można już zagrać w Lotto (popularnie wciąż zwane Dużym Lotkiem), Lotto Plus, Mini Lotto i Eurojackpot. Do tego każdy, kto czuje w sobie żyłkę hazardzisty będzie mógł skorzystać z jedynego legalnego e-kasyna w Polsce - Total Casino. 

Nie boimy się przejścia graczy wyłącznie do internetu. Po prostu dzięki możliwości zawierania zakładów przez internet na stronie lotto.pl rozszerzamy nasze usługi

- mówił na konferencji prasowej Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego. 

Lotto przez internet i rejestracja

Zgodnie z przepisami, gry liczbowe dostępne są tylko dla osób pełnoletnich. Dlatego chętnych do grania online graczy czeka rejestracja wymagająca podania szczegółowych danych. Totalizator Sportowy, by umożliwić graczom grę wymaga podania serii i numeru dowodu osobistego, numeru PESEL, adresu oraz numeru konta bankowego. Konto niezbędne jest do ewentualnych wypłat wygranych. 

Przy rejestracji w systemie Lotto należy też określić limity kwot i czasu przeznaczanych na grę. Osobom mającym większą skłonność do ulegania pokusom pozwolą one na lepszą kontrolę nad ilością środków przeznaczanych na gry liczbowe. Nie da się ustalić limitów większych niż maksymalne, narzucone przez Totalizator Sportowy. 

zrzut z lotto.plzrzut z lotto.pl Lotto.pl

W dalszym kroku należy zaznaczyć odpowiednie zgody (marketingowe nie są obowiązkowe) oraz oświadczyć z jakiego źródła pochodzą pieniądze gracza. 

zrzut z lotto.plzrzut z lotto.pl Lotto.pl

Niestety, już na samym początku funkcjonowania system Lotto ma wyraźnie problemy z wydajnością. Przy zakładaniu konta link aktywacyjny przyszedł bowiem dopiero po 30 minutach. 

Do sfinalizowania rejestracji niezbędne będzie jeszcze przesłanie Totalizatorowi skanu dowodu osobistego. 

Więcej o:
Komentarze (69)
Lotto przez internet i aplikację mobilną. W gry liczbowe można już zagrać online
Zaloguj się
 • Mirek ch

  Oceniono 42 razy 40

  A jak ma na imię babcia i dziadek nie potrzebne im? Pesel, nr dowodu i numer konta tak ale po wygranej a nie przed. Jakoś w kolekturze nie ma takich wymagań. Czekałem aż Lotto będzie w necie ale z takim podejściem mam ich gdzieś.

 • pieddro

  Oceniono 44 razy 36

  "Do sfinalizowania rejestracji niezbędne będzie jeszcze przesłanie Totalizatorowi skanu dowodu osobistego" . To zdanie trzeba było zamieścić na początku tekstu, nie musiałbym tracić czasu i czytać dalej...

 • mimamima

  Oceniono 25 razy 23

  Skan dowodu osobistego?! Instytucje finansowe, tzw. eksperci i kampanie informacyjne z ostrzeżeniem, żeby nigdy nikomu nie powierzać dowodu osobistego i nie przesyłać skanów, a Totalizator z choinki się urwał. W kioskach jakoś nie sprawdzają dowodów i źródeł dochodów. Najwyżej niepełnoletni gracz nie otrzyma wygranej.

 • sw1978_1

  Oceniono 24 razy 22

  nie mozna bylo tego polaczyc z profilem zaufanym? albo sprawdzeniem dowodu w punkcie lotto? niby XXI wiek, a procedury jakby prehistoryczne

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 27 razy 21

  Skan dowodu, PESEL?
  chyba ich powaliło. Może jeszcze hasło do kona bankowego i klucze go domu?

 • zenysek57

  Oceniono 19 razy 17

  CV też dostarczyć? Chcą zarabiać także na handlu danymi, coś tu śmierdzi.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 19 razy 17

  no szkoda że nie trzeba udać sie do US osobiście by tam dokonać rezerwacji

 • nikon52

  Oceniono 18 razy 16

  Dzięki. Nie skorzystam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX