Striptizer na Barbórce PGNiG. "Im bardziej się rozbierał, tym dalej dziewczyny się odsuwały"

Podczas zabawy odbywającej się w Rzeszowie po uroczystościach barbórkowych, organizowanych przez Państwowe Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, wystąpił striptizer. Władze spółki i związki zawodowe skomentowały sprawę.
Zobacz wideo

30 listopada odbyły się tradycyjne obchody Barbórki. Podczas imprezy organizowanej przez Państwowe Górnictwo Naftowe i Gazownictwo w Rzeszowie wystąpił striptizer - donosi Onet.

Roznegliżowany tancerz pojawił się podczas zabawy, która odbyła się po zakończeniu oficjalnych uroczystości PGNiG

Im bardziej on się rozbierał, tym dalej dziewczyny się od niego odsuwały. [...] Takie rzeczy mogą bawić na jakimś wieczorze panieńskim czy innej tego rodzaju imprezie, ale nie na Barbórce, która ma tak długą tradycję.

- stwierdziła osoba związana z PGNiG cytowana przez portal. 

Nie wiadomo kto go zaprosił

PGNiG potwierdziło fakt wystąpienia striptizera. Przedstawiciele spółki nie potwierdzili jednak na czyje zlecenie odbył się pokaz. Stwierdzili też, że "sytuacja była nieprzewidziana i niezgodna ze scenariuszem imprezy". Według opinii osoby zajmującej się organizowaniem tego typu imprez pojawienie się tancerza bez zamówienia ze strony klienta wydaje się nieprawdopodobne. 

Związki potępiają

Szef Krajowej Sekcji Górnictwa Węgla Kamiennego NSZZ Solidarność Bogusław Hutek w rozmowie z Onetem stwierdził, że incydent jest "nie do zaakceptowania" oraz "godne najwyższego potępienia i niesmaczny". 

Więcej o: