Rossmann idzie w elektronikę. Wchodząc po szampon, wyjdziesz ze smartfonem. W kwietniu Xiaomi wchodzi do drogerii

Dziecięce ubranka, dział z ekologiczną żywnością czy biżuteryjne dodatki nie dziwią już w sklepach Rossmann. Drogeria chce jednak pójść o krok dalej i po 11 kwietnia będzie oferować elektronikę użytkową Xiaomi.
Zobacz wideo

Niebawem drogerie Rossmann mogą być kojarzone nie tylko z atrakcyjnymi cenowo kosmetykami, ale i z niedrogimi gadżetami elektronicznymi. Wygląda na to, że od 11 kwietnia klient popularnej drogerii będzie mógł dobrać do szamponu smartfon, głośnik bezprzewodowy, a nawet dron.

Redmi 6A, tak jak inne produkty Xiaomi, pojawi się w Rossmannie w kwietniu. Smartfon będzie figurował w dwóch wersjach kolorystycznych oraz pod względem pamięci (2 i 16 GB). Tańsza wersja ma kosztować niecałe 350 zł. To nie koniec pomysłów drogerii na poszerzenie asortymentu zgoła innego od proszków do prania i perfum. W ofercie mają się pojawić także takie produkty, jak: popularna opaska Xiaomi Mi Bank 3, głośnik bezprzewodowy Mi Bluetooth czy minidron (również produkcji Xiaomi), za który zapłacimy niecałe 250 zł. Co więcej? Powerbanki, czujniki temperatury i wilgoci, komputerowe myszy bezprzewodowe czy sterowane smartfonem czajniki elektryczne. 

Wygląda na to, że drogerie Rossmann poczuły na karku oddech popularnych dyskontów i nie dadzą za wygraną w walce o konsumenta.

Zobacz wideo
Więcej o: