Biedronka otworzyła cztery nowe sklepy. W październiku otwarcia co tydzień. Magiczna granica na wyciągnięcie ręki

Sieć Biedronka otwiera dziś cztery nowe sklepy i zapowiada, że w październiku co tydzień nowe placówki będą otwierać się w całej Polsce. Sieć planuje zakończyć rok z trzema tysiącami sklepów (wobec 2 916 placówkek na koniec czerwca br.).
Zobacz wideo

Biedronka przyspiesza tempo otwarć - tylko 30 września otworzyła aż cztery sklepy w regionach całej Polski. Otwarcia świętować będą Świecie na Kujawach, lubuski Konotop, małopolskie Mokrzyska i dolnośląska Oława.

Kolejne dni października przyniosą następne wielkie otwarcia - klienci odwiedzą nowe sklepy m.in. w Gdyni i Nowym Sączu, a także zmodernizowane sklepy w Łodzi i Częstochowie

- czytamy w komunikacie sieci.

Każdemu otwarciu towarzyszą duże rabaty, a po zakupach zapraszamy naszych klientów na degustacje kawy, ciast czy pieczywa. Nie zapominamy również o najmłodszych - dla nich przygotowujemy balony i animacje

- powiedział dyrektor ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka Szymon Sochacki, cytowany w komunikacie.

Biedronka o krok od jubileuszu

Na koniec pierwszej połowy 2019 roku Biedronka liczyła 2916 sklepów, w ponad 1100 miejscowościach w całej Polsce. Jak informuje sieć, celem na ten rok jest 3 tys. sklepów.

Biedronka to największa sieć detaliczna w Polsce. Na koniec 2018 r. liczyła 2 900 placówek.

Więcej o: