Biedronka. Promocja na akcesoria komputerowe firmy Hykker

Od czwartku Biedronka będzie sprzedawać sprzęt komputerowy firmy Hykker. Promocja obejmie głośniki, słuchawki, klawiaturę oraz mysz bezprzewodową.

10 października rusza w Biedronce promocja na urządzenia firmy Hykker. Sprzęt będzie można zakupić przez dwa tygodnie do 24 października lub do wyczerpania zapasów. Oferta jest wyjątkowo atrakcyjna pod względem cenowym.  

Promocja w Biedronce obejmuje wszystko co jest potrzebne, by obsługiwać komputer 

Pierwszym produktem, jaki zaoferuje Biedronka, jest myszka Hykker. Za 24,99 zł, czyli w bardzo niskiej cenie, dostaniemy sprzęt o dosyć rozbudowanych możliwościach. Urządzenie ma aż pięć przycisków funkcyjnych i oferuje zmianę rozdzielczości sensora (możliwość regulacji od 800-1600 DPI), co w tej półce cenowej jest rzadko spotykanie. Mysz zasilana jest dwoma bateriami AAA i posiada odbiornik USB, który trzeba podpiąć do komputera.  

Mysz HykkerMysz Hykker Mysz Hykker

Kolejny produkt to multimedialna klawiatura Hykker, również do kupienia za 24,99 zł. To dosyć standardowe urządzenie, składające się ze 104 podstawowych przycisków oraz 11 klawiszy funkcyjnych na górze sprzętu. Klawiatura posiada wbudowane nóżki do regulacji nachylenia. 

Klawiatura HykkerKlawiatura Hykker materiały prasowe

Głośniki Stereo Hykker to niewielkie urządzenia, które można podpiąć pod komputer stacjonarny i laptop z pomocą wejścia microJack 3,5 mm. Posiadają swoją własną regulację głośności, a ich cena to znowu 24,99 zł.  

Głośniki stereo HykkerGłośniki stereo Hykker materiały prasowe

Za tę samą kwotę będzie można nabyć składane półotwarte słuchawki nauszne Hykker. Mają wygodne gąbki zarówno na głośnikach jak i pałąku, co powinno zapewnić wygodę użytkowania. Ponadto wbudowano w nie mikrofon, więc sprawdzą się przy rozmowach i grach komputerowych.  

Nauszne słuchawki HykkerNauszne słuchawki Hykker materiały prasowe

Ostatnie urządzenie to bezprzewodowy głośnik Hykker Sound Boost. Działa z użyciem technologii Bluetooth, ale wyposażono go także w wejścia USB i na kartę microSD, dzięki czemu można odtworzyć na nim muzykę z zewnętrznych nośników pamięci. Posiada dwa głośniki o mocy 3W z dodatkowymi membranami Bass Boost. Ponadto ma wzmocnioną obudowę odporna na intensywne użytkowanie. Bateria 1200 mAh powinna starczyć na 5 godzin działania. Cena: 49,99 zł.

Głośnik bezprzewodowy Hykker Sound BoostGłośnik bezprzewodowy Hykker Sound Boost materiały prasowe

Urządzenia Hykker: myszka bezprzewodowa, głośniki ze wzmacniaczem, klawiatura multimedialna oraz słuchawki składane, a także głośnik bezprzewodowy, posiadają znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności. 

Więcej o: