Xbox Game Pass dołącza siedem nowych gier, w tym The Outer Worlds i F1 2018

Xbox Game Pass regularnie poszerza swoją ofertę o nowe gry. W październiku w usłudze pojawi się siedem kolejnych tytułów o różnej tematyce, w tym The Outer Worlds i F1 2018.
Zobacz wideo

Korzystając z Xbox Game Pass, mamy dostęp do ponad 100 gier. Usługa Microsoftu przez długi czas kierowana była tylko do posiadających konsolę Xbox One, ale od pewnego czasu mogą z niej korzystać również fani gier komputerowych. Dostęp do usługi można aktywować po opłacaniu abonamentu. Microsoft wprowadza także liczne promocje dla nowych użytkowników, więc cena za usługę jest dość atrakcyjna, zwłaszcza przy dostępie do tak dużej liczby gier. 

Xbox Games Pass oferuje nowe gry, w tym The Outer Worlds

Xbox Game Pass zachęca nowych użytkowników również poprzez dodawanie do oferty coraz to nowych tytułów. W ostatnim czasie platforma wprowadza je coraz szybciej. W październiku na fanów gier czekać będzie 7 nowych tytułów o skrajnie różnej tematyce. Każdy powinien więc znaleźć coś dla siebie. Fani sportów motorowych będą mogli pograć w F1 2018, natomiast ci, którzy lubią futurystyczne thrillery będą mieli szansę wypróbować np. State of Mind.

Cieszyć może również fakt, że dostępne będzie The Outer Worlds, które zadebiutuje na rynku 25 października. Jest to gra RPG z elementami strzelanki, wyprodukowana przez studio Obsidian. Wcielamy się w niej w rolę kolonisty, który znajdzie się na obrzeżach galaktyki. By dotrzeć do celu, będzie musiał wykonać wiele zadań. 

Xbox Game Pass dodaje 7 nowych gier. Oto ich pełna lista: 

  • F1 2018
  • Lonely Mountains Downhill
  • Minit
  • The Outer Worlds
  • Saints Row IV: Re-Elected
  • State of Mind
  • Stellaris

Microsoft poinformował także, że z platformy zniknie Sinner: Sacrifice for Redemption.

Czytaj także: Xbox Games with Gold z nowymi grami na październik. Za darmo m.in. Ninja Gaiden 3

Więcej o: