Xbox Games with Gold z nowymi grami na październik. Za darmo m.in. Ninja Gaiden 3

Xbox Games with Gold, to oferta dla subskrybentów złotej opcji abonamentu Xbox Live. W tym miesiącu Microsoft zapowiedział cztery gry. Jest Ninja Gaiden 3: Razor's Edge, Friday the 13th: The Game, Disney Bolt oraz Tembo the Badass Elephant.
Zobacz wideo

W część produkcji zagracie od jutra, wraz z początkiem nowego miesiąca. Wtedy będzie można ściągnąć Tembo the Badass Elephant (dostępny do końca miesiąca) oraz Disney Bolt (dostępny do 15 października). Ninja Gaiden oraz Piątek Trzynastego uruchomicie w połowie miesiąca, ale pierwszy tytuł na Xbox Live będzie tylko do 30 października, a drugi aż do 15 listopada. Tembo tha Badass Elephant oraz Friday the 13th: The Game to produkcje tylko na nowszą konsole od Microsoftu Xbox One, z kolei Ninja Gaiden oraz Disney Bolt odpalimy także na Xboxie 360.  Do dzisiaj można zagrać jeszcze we wrześniowe tytuły: Tekken Tag Tournament 2 oraz Hitman: The First Complete Season, a We Were Here dostępne będzie aż do 15 października. 

 


Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge to slasher jeszcze z poprzedniej generacji. Wcielamy się wojownika ninja  we współczesnym świecie, którego wrogiem jest niebezpieczna korporacja. Gra bazuje na dynamicznym i efektownym systemie walki. Firday the 13th: The Game to adaptacja kultowej serii horrorów Piątek Trzynastego. Gra opiera się na rozgrywce wieloosobowej – jeden z graczy wciela się w osławionego Jasona Voorheesa i poluje na pozostałych uczestników rozgrywki, którzy sterują postaciami biwakujących turystów. Tembo the Badass Elephant to platformówka, w której sterujemy słoniem bojowym. Tembo taranuje wrogów, ratuje mieszkańców wioski, a w trakcie swojej przygody od czasu do czasu musi mierzyć się z łamigłówkami. Disney Bolt to druga gra na podstawie filmu w październikowej ofercie Xbox Games with Gold. Wcielamy się w psa Pioruna (ang. Bolt) i jego właściciela Penny’ego. Piorun w trakcie rozgrywki używa supermocy, jak laserowa wizja czy super-szczekanie, a jego właściciel swoich hackerskich zdolności, by uratować świat. 

Xbox Games with Live to nowe darmowe gry co miesiąc 


Konsola Microsoftu wprowadziła jako pierwsze płatną usługę gry wieloosobowej.  W zamian firma oferuje co miesiąc darmowe produkcję. Koszt abonamentu to 29,00 zł miesięcznie lub 249,00 zł za rok.  

Więcej o: