Ryanair zapowiada na lato 2020 cztery nowe trasy z Polski. Polecimy na południe

Ryanair w sezonie letnim zamierza uruchomić cztery bezpośrednie loty z Polski do Chorwacji, Bułgarii i na Cypr. W przyszłym roku liczba obsłużonych pasażerów ma dzięki temu wzrosnąć wzrosnąć do 14,2 miliona.
Zobacz wideo

Irlandzki Ryanair w nadchodzącym sezonie uruchomi nowe bezpośrednie połączenia z podwarszawskiego Modlina, Poznania, Katowic i Gdańska. Firma poinformowała dodatkowo, że w rozkładzie ma zaplanowanych 36 nowych tras z i do Polski.

Nowe połączenia linii Ryanair z Polski do Bułgarii, Chorwacji i na Cypr

"W rozkładzie lotów Ryanaira na lato 2020 znajduje się 36 nowych tras i 252 łącznie. Ryanair obsłuży w Polsce 14,2 miliona pasażerów rocznie" - napisano w komunikacie przewoźnika. Z okazji wprowadzenia nowych tras Ryanair przewidział specjalną promocję. Do piątku 15 listopada bilety dostępne są już od 39 złotych na podroż, która odbędzie się do końca stycznia 2020 roku.

Nowe trasy lotów Ryanaira na lato 2020 roku obejmują loty z Modlina, Gdańska, Poznania i Katowic. Dokładna rozpiska prezentuje się następująco:

  • Warszawa-Modlin: nowa trasa do Pafos na Cyprze (loty jeden raz w tygodniu)
  • Gdańsk: nowa trasa do Zadaru w Chorwacji (loty trzy razy w tygodniu)
  • Poznań: nowa trasa do Pafos na Cyprze (loty raz w tygodniu)
  • Katowice: nowa trasa do Burgas w Bułgarii (dwa razy w tygodniu)

Przewoźnik w rozkładzie z Modlina planuje w sumie 51 tras, które rocznie mają obsłużyć 3,2 mln pasażerów. Z Gdańskiego portu Ryanair będzie latać do 29 kierunków, z których może skorzystać nawet 1,6 mln podróżnych. Z Poznania irlandzka linia ma mieć 24 trasy i 1 mln pasażerów rocznie korzystających z tych połączeń. Z Katowic Ryanair ustalił 20 tras, z których może skorzystać 1,3 mln podróżnych.

Więcej o: