Kursy walut 20.11 o godz. 7. Główne waluty na bardzo stabilnym poziomie [kurs euro, funta, dolara, franka]

Rynkowe kursy walut w środę 20 listopada na godzinę 7. Jedno euro kosztuje 4,29 zł, natomiast dolar 3,87 zł. Za jednego franka zapłacimy 3,91 zł, z kolei za funta brytyjskiego 5 zł.

We wtorek o godz. 12. Narodowy Bank Polski opublikował informacje o średnich kursach zagranicznych walut, które obowiązywały przez cały dzień. Względem poprzedniego notowania główne waluty utrzymały kursy właściwie na tym samym poziomie. Taka stabilizacja na rynku walutowym może dziwić, zwłaszcza po ostatnich dniach, kiedy to złoty najpierw umacniał pozycję, by później sporo stracić na wartości. Środowy poranek nie przyniósł zmian tego trendu, gdyż euro, dolar i frank są wyceniane na tym samym poziomie. Stracił natomiast funt szterling, którego wartość spadła do poziomu 5 zł.

Średnie kursy walut NBP - wtorek 19.11.2019 r. [kurs euro, funta, dolara, franka]:

Zaktualizowana tabela kursów walut na dzień 20 listopada 2019 roku zostanie opublikowana na stronie NBP między godziną 11:45 a 12:15.

Zobacz wideo

Kalendarz makroekonomiczny. Co może wpłynąć na kursy walut?

Obecny tydzień jest wyjątkowo spokojny i znajduje to odzwierciedlenie w kursach walut. Środa 20 listopada również nie powinna przynieść zbyt wielu zmian, gdyż na ten dzień nie zaplanowano wydarzeń, które znacząco miałyby wpłynąć na ceny głównych walut. W przypadku dolara istotna może okazać się informacja o zapasach ropy naftowej w Stanach Zjednoczonych, a także opublikowanie protokołu z posiedzenia FOMC. Na kurs funta nieznacznie wpłynąć może natomiast prezentacja danych dotyczących wydajność pracy w trzecim kwartale br. 

>>> Dowiedz się więcej: Kursy walut 19.11 o godz. 7. Główne waluty bez większych zmian [kurs euro, funta, dolara, franka]

Więcej o: