Produkty Wittchen wracają do Lidla. Pojawią się jeszcze przed świętami

Lidl po raz kolejny podejmuje współpracę z firmą Wittchen. Na półkach sklepowych niemieckiej sieci pojawią się nie tylko torebki.

Lidl oraz Wittchen współpracują ze sobą już od pewnego czasu. W ramach porozumienia, produkty polskiego przedsiębiorstwa pojawiają się w sieci dyskontów, ciesząc się dużą popularnością. Głównym powodem tego są atrakcyjne ceny za produkty charakteryzujące się wysoką jakością.  

Promocja w Lidlu na produkty marki Wittchen od 30 listopada

Produkty pojawią się w sklepach pod koniec listopada. Będą to wyroby z naturalnej skóry włoskiej wyprodukowane prawdopodobnie specjalnie dla Lidla, gdyż nie można ich znaleźć w internetowym sklepie Wittchen. W październiku na półkach sklepowych znalazły się jedynie torby, tym razem promocja obowiązywać będzie na dużo większy asortyment. Chodzi o:

  • 40 wzorów torebek
  • 34 wzorów portfeli
  • 26 wzorów rękawiczek
  • 12 wzorów pasków

Najwięcej kosztować będą torebki (189 zł bądź 279 zł), najtańsze natomiast będą paski (79 zł). Zakup portfela wiązać się będzie z wydatkiem rzędu 159 zł, z kolei rękawiczek 89 zł. 

>>> Czytaj także: Lidl wprowadza do Polski nową, innowacyjną metodę płatności mobilnych. Chodzi o Lidl Pay

Zobacz wideo

Współpraca Lidla z firmą Wittchen odbywa się cyklicznie. Wartość umowy pomiędzy obiema firmami w 2019 r. wynosi 13,5 mln zł - informuje portal dlahandlu.pl.

Wittchen to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją galanterii skórzanej. Na rynku firma pojawiła się w 1990 r. Wittchen obecnie posiada ponad 100 salonów w Polsce, Rosji, na Ukrainie i Białorusi oraz sklep internetowy. W zależności od kraju firma oferuje różne wzory produktów.