Black Friday w CCC i Zalando. Promocje trwają przez cały tydzień, przeceniono tysiące produktów

Black Friday rusza w piątek 29 listopada. Wiele sklepów decyduje się jednak na rozpoczęcie wyprzedaży jeszcze wcześniej. W tym gronie znalazły się CCC oraz Zalando.

Black Friday to zwyczaj, który do Polski przywędrował ze Stanów Zjednoczonych. Tam największe promocje rozpoczynają się po Święcie Dziękczynienia. Kończąc jedne święta, Amerykanie przygotowują się od razu do kolejnych, ponieważ Black Friday to świetny czas, by kupić prezenty na Boże Narodzenie. Wyprzedaże z tej okazji startują w piątek po Święcie Dziękczynienia, czyli 29 listopada.

Ponadto, wzrost popularności sklepów internetowych sprawił, że w ostatnich latach narodziło się kolejno święto promocji, czyli Cyber Monday. W poniedziałek po Black Friday, który w tym roku przypada na 2 grudnia, wyprzedaże organizują najczęściej mniejsze witryny internetowe, które kiedyś nie mogły rywalizować z dużymi sieciami. Obecnie ciężko odróżnić te dwa dni od siebie, które zlewają się w jeden wielki festiwal rabatów, który często zaczyna się już na początku listopada. Promocje w Black Friday zaczęły pojawiać się również w witrynach internetowych, trwają przez tydzień albo dłużej i często pokrywają się z Cyber Monday.

Black Friday w CCC i Zalando trwa cały tydzień

Przeceny z okazji Black Friday w CCC trwają cały tydzień. Na stronie internetowej CCC ruszyła promocja Black Week. Każdy nieprzeceniony produkt jest w przez cały tydzień tańszy o 20 proc, ale nie dotyczy to produktów UNICEF, a promocja nie łączy się z innymi. Wyprzedaż obowiązuje tylko w sklepie on-line sieci, rozpoczęła się 25 listopada i potrwa do 1 grudnia. Przeceniono buty męskie oraz damskie, torebki oraz akcesoria. By skorzystać z promocji, należy przy zamówieniu wpisać kod BLACK. 

Przez cały tydzień trwają także promocje w Zalando oraz Zalando Lounge. Przecenione tysiące najróżniejszych produktów. Oprócz różnych rabatów na różne przedmioty, Black Friday w Zalando to okazja na kupienie tańszych produktów z kolekcji premium – wystarczy skorzystać z kodu PREMIUM20Z. W Zalando Lounge także przygotowano promocje oraz podano rozpiskę, kiedy startują dodatkowe wyprzedaże: 

 • 26 listopada (wtorek) – dodatkowa wyprzedaż o 12.00   
 • 27 listopada (środa) – dodatkowa wyprzedaż o 12.00   
 • 28 listopada (czwartek) – dodatkowe wyprzedaże o 12.00 oraz 18.00 
 • 29 listopada (Black Friday) – MIX wyprzedaży o 7.00, 12.00 oraz 18.00 
 • 30 listopada (niedziela) – dodatkowe wyprzedaże ostatnich rozmiarów o 18.00  
 • 2 grudnia (Cyber Monday) – dodatkowe wyprzedaże o 18.00 
Więcej o:
Komentarze (10)
Black Friday w CCC i Zalando. Promocje trwają przez cały tydzień, przeceniono tysiące produktów
Zaloguj się
 • dyskootantka

  Oceniono 1 raz 1

  Niedługo Black Friday będzie przez cały rok. Nie będę reklamować, ale są sklepy, które cały czas mają 50% zniżki na wszystko. Tylko wcześniej podwyższyli ceny o 100%.
  Na mnie marketing nie działa. Kupuję to, co mi potrzebne a nie to, co ma metkę ze zniżką. Ale od dawna nie dziwię się swojemu wykładowcy, który dawno temu pojechał na amerykańską uczelnię na stypendium z marketingu (miał marketing jako nowość wprowadzać u nas) i jak wrócił, to zrezygnował, zmienił specjalność, bo nie będzie kalał dobrego nazwiska zajmując się czymś tak niemoralnym jak marketing. A nazwisko miał dobre, historyczne. I dobrze zrobił, tylko nam, studentom, uświadomił, że nie wszystko, co do nas przychodzi z Ameryki, jest dobre i etyczne.

 • tomasz.rze

  Oceniono 1 raz 1

  Suwerenowi Black Friday się źle kojarzy.
  Nazwijcie White Friday i nie będzie narzekania.

 • drybtoja

  Oceniono 1 raz 1

  Za podejście posprzedażne do klienta CCC omijam szeroki łukiem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX