Czarny piątek. Na Amazonie trwa Black Friday Week. Promocje i obniżki cen

W piątek 29 listopada rozpocznie Black Friday. Z tej okazji na Amazonie trwa Black Friday Week, podczas którego na platformie handlowej codziennie znajdziemy codziennie produkty w obniżonych cenach.
Zobacz wideo

Black Friday, czyli Czarny Piątek zawsze wypada w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. Tym razem zakupowe szaleństwo rozpocznie się 29 listopada. Choć święto dla zakupoholików pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, to w Polsce z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Jak wynika z badań TNS Kantar, już 87 procent Polaków zdaje sobie sprawę z tego, czym jest Black Friday. Z okazji Czarnego Piątku promocje przygotowały nie tylko tradycyjne sieci, ale również sklepy internetowe. Podobnie jak w ubiegłym roku bardzo ciekawą ofertę przygotował Amazon. 

Black Friday. Amazon wprowadził tydzień promocji. Codziennie produkty w obniżonych cenach

Popularna platforma handlowa nie posiada jeszcze polskiej strony, dlatego fani zakupów internetowych korzystają z wersji angielskiej bądź niemieckiej. Pod wieloma względami właśnie niemiecki amazon.de jest najkorzystniejszą opcją, ponieważ w wielu przypadkach dostawa produktów do Polski jest darmowa. Ponadto zakupione rzeczy trafią do naszych rąk dużo wcześniej niż gdybyśmy zamówili przez inne oddziały Amazona.

>>> Czytaj także: Amazon w Polsce nie zwalnia tempa. Będzie centrum w Gliwicach. Tysiąc miejsc pracy i 3,9 tys. robotów

Z okazji Czarnego Piątku firma zdecydowała się wprowadzić Amazon Black Friday Week, podczas którego każdego dnia prezentowane są kolejne produkty w promocyjnych cenach. Głównie chodzi o sprzęt elektroniczny oraz akcesoria, ale obniżki znajdziemy również na zabawki oraz ubrania. Nowa oferta pojawia się codziennie o godz. 6:00. Z zakupem należy się spieszyć, gdyż promocje są dostępne do wyczerpania zapasów.

Amazon Black Friday Week. Najbardziej interesujące promocje [czwartek 28 listopada]: 

  • Xbox One S 1 TB z dwoma kontrolerami - 731 zł
  • PlayStation 4 Virtual Reality - ok. 900 zł
  • Kindle 10 - 275 zł
  • Kindle Paperwhite - 431 zł
  • zegarek Philip Watch - ok. 1560 zł (tańczy o 300 euro)
Więcej o: