Sylwester i Nowy Rok - do której otwarte sklepy? W jakich godzinach można zrobić zakupy?

W Sylwestra i Nowy Rok warto zaplanować zakupy. Sklepy nie będą pracowały w standardowych godzinach. Kiedy w Sylwestra otwarte są Biedronka, Carrefour, Lidl, Tesco czy Auchan?
Zobacz wideo

Dzisiaj ostatni dzień, kiedy można zrobić zakupy na Nowy Rok. 1 stycznia to dzień wolny od pracy, więc zamknięte będą wszystkie sklepy oraz centra handlowe. Dzisiaj, we wtorek 31 grudnia placówki handlowe także pracują inaczej.

Godziny otwarcia sklepów w Sylwestra 31 grudnia: Tesco, Biedronka, Lidl i inne

Sylwester wypada w tym roku we wtorek. W ten dzień sklepy i centra handlowe pracują krócej niż zwykle. Do której 31 grudnia można zrobić zakupy w Lidlu, Biedronce, Tesco i innych sieciach? 

 • Lidl w Sylwestra 31 grudnia - sklepy będą otwarte do godziny 18:00
 • Biedronka w Sylwestra 31 grudnia - sklepy będą otwarte do godziny 19:00
 • Carrefour w Sylwestra 31 grudnia - sklepy będą otwarte do godziny 18:00
 • Auchan w Sylwestra 31 grudnia - sklepy będą otwarte do godziny 18:00
 • Tesco w Sylwestra 31 grudnia - sklepy będą otwarte do godziny 18:00
 • Żabka w Sylwestra 31 grudnia - to sieć sklepów franczyzowych, obowiązują je inne zasady i maja być otwarte tak jak na co dzień czyli do 23:00. W Nowy Rok 1 stycznia w części z nich zrobić też zakupy, ponieważ nie obowiązuje ich zakaz handlu w niedzielę i święta, jeśli pracuje tam właściciel placówki.

Niedziel handloweNiedziel handlowe fot. gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (2)
Sylwester i Nowy Rok - do której będą otwarte sklepy? W jakich godzinach można zrobić zakupy? [Biedronka, Lidl, Kaufland, Tesco]
Zaloguj się
 • tomasznowak1986

  0

  u mnie w Warszawie łotwarte i to do 18 .....a żabka do 23 : ) i osiedlowy do 22 ekspedientki w skowronkach : ) .....i do rana MONOPOLOWY można chlać rzygać , chlać rzygać i tak w kółko : D

 • coelka

  Oceniono 1 raz -1

  W Niemczech 31 grudnia do góra 14.30 wszystko otwarte później już nigdzie,ludzie zadowoleni, każdy ma czas a zakupy też każdy zrobił jakos można normalnie a nie dziko do 18,19 brakuje nam jeszcze do standardów zachodnich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX