Primark uruchomił polską stronę internetową. Pierwszy sklep irlandzkiej marki pojawi się na wiosnę

Primark uruchomił polską stronę internetową. Na witrynie widnieje informacja, że pierwszy sklep irlandzkiej marki odzieżowej zostanie otwarty wiosną 2020 roku w Warszawie.
Zobacz wideo

Primark oficjalnie pojawi się w Polsce. Irlandzka sieć odzieżowa uruchomiła właśnie polską stronę internetową.

Słyszeliście już? Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce! Tak jest, pogłoski się potwierdziły - wiosną 2020 roku otwieramy w Warszawie nowy sklep. Przygotuj się i zacznij planować zakupową listę życzeń. Już nie możemy się doczekać naszego spotkania w Polsce

- informuje Primark na swojej witrynie. Firma zdradziła także lokalizację swojego pierwszego sklepu w Polsce, który zostanie otwarty w Warszawie.

Pierwszy Primark w w Polsce otworzy się na w nowej galerii na północy Warszawy

Już za kilka miesięcy będzie można zrobić pierwsze zakupy w Primarku. Spekulacje na temat pojawienia się sieci w Polsce trwały od 2018 roku i ostatecznie okazały się prawdziwe. Sieć liczy już 373 sklepy, z czego najwięcej placówek jest w Wielkiej Brytanii (189), Hiszpanii (46) oraz Irlandii (37). Oprócz tego marka działa w USA, Włoszech, Portugalii, Belgii, Austrii, Holandii, Niemczech, Francji, a ostatnio Primark pojawił się także w Słowenii. W samym 2020 roku ma pojawić się 19 nowych placówek firmy, w tym warszawska.

>>> Zobacz też: Darowizna wartości 5 minut roboczych. Jeff Bezos krytykowany za skąpstwo wobec płonącej Australii

Pierwszy sklep Primark w Polsce zostanie otwarty w Galerii Młociny. Na stronie internetowej zamieszczono także mapę, by każdy zainteresowany mógł bez problemu dotrzeć do sklepu. Primark rekrutację do swoich sklepów rozpoczął już na jesieni ubiegłego roku. Łącznie sieć ma zatrudniać w Polsce 250 osób.