Znajdź mój telefon wysyłała "1". Samsung wydał oświadczenie w sprawie dziwnych powiadomień

Użytkownicy smartfonów Samsunga, dostawali w czwartek dziwne powiadomienia. Aplikacja o nazwie Znajdź mój telefon, wyświetlała wiadomość o treści "1". Samsung wydał oświadczenie w tej sprawie.

Wczoraj informowaliśmy o dziwnych powiadomieniach, jakie otrzymywali użytkownicy smartfonów Samsunga. Aplikacja Znajdź mój telefon wyświetlała informacje o krótkie treści "1". Kliknięcie w powiadomienie nie niosło za sobą żadnych przykrych i poważnych konsekwencji. W większości przypadków wiadomość po prostu znikała, czasami tylko smartfon się restartował, ale nie dochodziło przy tym do utraty żadnych danych. Powiadomienia dostawały nawet osoby, które nigdy nie używały aplikacji. Samsung wiedział o całej sytuacji i potwierdzał testy w aplikacji. Dzisiaj firma wydała oficjalne oświadczenie. 

>>> TOP Gadżet - Samsung Galaxy Fold. Co go wyróżnia?

Zobacz wideo

Samsung komentuje dziwne powiadomienia z aplikacji Znajdź mój telefon

Tak jak można było podejrzewać, to niewielki błąd oprogramowania. Nie wpłynął on w żaden sposób na działanie urządzenia, informuje Samsung.

Powiadomienie zostało wysłane niezamierzenie do ograniczonej liczby urządzeń Galaxy. Pragniemy zapewnić naszych użytkowników, że nie wpływa ono w żaden sposób na funkcjonowanie ich urządzeń. Przepraszamy za niedogodności i zapewniamy, że podobne zdarzenie nie będzie miało miejsca w przyszłości.

- podaje biuro prasowe Samsung Electronics Polska.

Więcej o: