Biedronka z nocną promocją. "Biała noc" to zakupy pomniejszone VAT i 2 tys. sklepów otwartych do rana

Biedronka kończy dzisiaj Akcję 24, podczas której sklepy są otwarte całą dobę. Na finał przygotowano promocję Biała Noc, podczas której ceny towarów zostaną obniżone o wysokość podatku VAT.

Biedronka przed świętami rozpoczęła Akcję 24, by rozładować ruch w sklepach. W tym czasie 1,8 tys. sklepów było otwartych od 6:00 do 24:00, a 850 całą dobę. Okazała się ona na tyle dużym sukcesem, że wydłużono jej trwanie o kolejny tydzień, do 18 kwietnia. Na zakończenie akcji, sieć przygotowała dużą promocję o nazwie "Biała noc"

Białe noce występują nie tylko za kołem podbiegunowym, ale jak się okazuje czasem też w Polsce. Od północy w piątek do godziny 6:00 w sobotę 18.04 będzie można doświadczyć tego zjawiska w sklepach sieci Biedronka. O ile wyprawa do Svalbard w Norwegii to w dzisiejszych czasach duże wyzwanie, o tyle najbliższa Biedronka jest zawsze obok.

- czytamy w komunikacie Biedronki.

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Promocja "Biała Noc". Biedronka obniża ceny o wysokość VAT

"Biała Noc" zaczyna się w piątek 17 kwietnia o północy i potrwa do 6:00 rano w sobotę 18 kwietnia. W tym czasie osoby, które udadzą się do otwartych całą dobę sklepów Biedronka, zapłacą za zakupy mniej niż zazwyczaj. Ceny towarów zostaną obniżone o wysokość podatku VAT dla danego produkty. Nie zmienią się ceny na półkach, ponieważ zniżka zostanie naliczona dopiero podczas kasowania produktów. Taniej nie kupimy alkoholu, papierosów czy produktów żywienia początkowego, ze względu na osobne przepisy prawne. 

W związku z "Białą nocą" w Biedronce rozszerzono listę placówek, które będą działały całą dobę. Ich listę można sprawdzić na stronie sieci lub pod TYM adresem. W regulaminie znalazł się też zapis o tym, że produkty zakupione podczas promocji nie podlegają zwrotom, więc warto przemyśleć zakup droższych sprzętów AGD czy RTV.