Hampton by Hilton otworzy trzy nowe hotele w Polsce. Wiemy, gdzie powstaną

Sieć ogłosiła podpisanie umów dotyczących trzech nowych hoteli marki Hampton by Hilton w Krakowie, Zielonej Górze i Białymstoku, poinformował portal propertynews.pl.

- Polska to coraz bardziej popularna destynacja zarówno wśród osób podróżujących w interesach, jak i w celach turystycznych - powiedział Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes w dziale Development obszaru EMEA Hitlona, cytowany przez propertynews.pl. - Dostrzegamy tu znaczny potencjał do dalszego rozwoju naszego portfolio w miastach, w których obecność międzynarodowych marek hotelarskich nie jest jeszcze tak powszechna - dodał.

Zobacz wideo Rząd podejmuje decyzję o znoszeniu kolejnych obostrzeń. Dostępne będą m.in. przedszkola, hotele i galerie handlowe

W Krakowie powstanie Hampton by Hilton Krakow Airport

Z komunikatu prasowego, cytowanego przez portal propertynews.pl, możemy dowiedzieć się, że dzięki podpisaniu umowy franczyzowej pomiędzy Hiltonem i Vanezza Sp. z o.o., 173-pokojowy Hampton by Hilton Krakow Airport, który przechodzi właśnie proces znacznej rozbudowy, dołączy do ponad 600 hoteli marki znajdujących się w pobliżu lotnisk.

Hotel Hampton by Hilton Krakow Airport zlokalizowany jest 10 minut piechotą od krakowskiego lotniska.

Hampton by Hilton Białystok

W Białymstoku Hilton podpisał umowę z Rogowski Development Nova Sp. z o.o. BIS Sp. K., dzięki której do portfolio firmy dołączy 122-pokojowy hotel funkcjonujący pod marką Hampton by Hilton. Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum stolicy Podlasia. 

Hampton by Hilton Zielona Góra

Trzecią umowę franczyzową Hilton podpisał z Duda Development Sp. z o.o. oraz konsorcjum FB ANTCZAK. Dzięki tej inwestycji Hampton by Hilton stanie się pierwszą międzynarodową marką hotelową obecną w Zielonej Górze oraz powiększy swoje portfolio o 115-pokojową nieruchomość. Hotel będzie usytuowany w kulturalnym centrum miasta w pobliżu najważniejszych połączeń drogowych i kolejowych z Niemcami oraz Polską centralną.

Więcej o: