Biedronka reaguje na nowe ograniczenia. W piątek 1200 placówek otwartych do 2 w nocy

Biedronka poinformowała, że powiększa zasięg działania swojej Akcji24. W piątek 23 października ponad 1200 sklepów sieci w całej Polsce będzie działać do godziny 2:00 w nocy. Dzięki temu klienci sklepów będą mogli wykonać zakupy bezpieczniej.

Od soboty 24 października w całej Polsce będzie obowiązywać czerwona strefa. Według nowych obostrzeń w sklepach o powierzchni większej niż 100 mkw. na jednego klienta musi przypadać co najmniej 15 mkw. powierzchni. Aby rozłożyć w czasie ruch w swoich sklepach, Biedronka zdecydowała się na wydłużenie godzin działania sklepów.

Biedronka wydłuża w piątek godziny pracy do 2 w nocy. Zmiana obejmie ponad 1200 sklepów

Już w piątek 23 października nocne zakupy w Biedronce będzie można zrobić w dodatkowych 1200 placówkach. Ekspedienci sklepów będą przyjmować klientów do godz. 2:00 w nocy. Sieć supermarketów, należąca do spółki Jeronimo Martins, przekazała, że liczba sklepów otwartych całodobowo przekroczy 600.

W piątek ponad 2700 Biedronek w całej Polsce będzie działać dłużej niż zwykle, co najmniej do godziny 23:30. Listę wszystkich sklepów wraz z dokładnymi godzinami otwarcia można znaleźć pod tym linkiem.

"Otrzymujemy pozytywne informacje zwrotne od klientów, że Akcja24 jest potrzebna. Dlatego konsekwentnie, zgodnie z zapowiedziami wszędzie, gdzie to możliwe pracujemy nad tym, by nasze sklepy mogły jak najbardziej komfortowo obsłużyć klientów dzięki dłuższym godzinom otwarcia. To nasza tradycja w Akcji24, że dla klientów po 22:00 przygotowaliśmy również dodatkową ofertę promocyjną" - powiedział Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci Biedronka.

Dla osób, które zdecydują się na dokonanie zakupów w piątek 23 października od godziny 22:00 do 6:00 rano w sobotę, przygotowano promocyjną ofertę. W przypadku zakupów powyżej 99 zł klient będzie mógł uzyskać voucher na zakupy o wartości 20 zł. Klienci Biedronki będą mogli wykorzystać voucher tylko w poniedziałek 26 października na kolejne zakupy powyżej 99 zł. Promocja jest dostępna tylko dla osób posiadających kartę Moja Biedronka.

Zobacz wideo Jak mocno pandemia wpłynie na zdrowie psychiczne Polaków?
Więcej o: