Black Friday 2020. Promocje w dyskontach [Biedronka, Lidl, Netto, Auchan]

Black Friday wypada w piątek 27 listopada. Z racji obostrzeń cześć sklepów oraz galerie handlowe zamknięte są do 29 listopada. Restrykcje nie dotyczą jednak popularnych dyskontów, jak chociażby Lidl czy Biedronka, które zdecydowały się przygotować promocje z tej okazji.

Black Friday odbywa się w piątek po Świecie Dziękczynienia, które jako święto ruchome wypada w czwarty czwartek listopada. W 2020 roku Black Friday odbędzie się 27 listopada, ale licznych promocji należy spodziewać się tydzień przed i po tym terminie. Choć w czasie Black Friday najczęściej przeceniane są sprzęty RTV/AGD oraz odzież, to specjalne oferty promocyjne decydują się także wprowadzić popularne dyskonty. 

Zobacz wideo Biznes walczy - Apart

Black Friday. Lidl przecenia produkty w ramach Black Week

W tym roku Lidl zdecydował się przygotować Black Week, podczas którego produkty są zostaną przecenione nawet o 80 proc. Promocje rozpoczęły się w poniedziałek 23 listopada. W obniżonej cenie można znaleźć między innymi: 

  • zestaw do golenia marki Philips - 199 zł, 
  • suszarka na pranie - 25 zł,
  • myjka ciśnieniowa 1800 W - 199 zł (33 proc. taniej),
  • nawilżacz powietrza - 99 zł (37 proc. taniej), 
  • cyfrowa frytkownica beztłuszczowa - 199 zł

Black Friday w supermarketach. Biedronka z weekendową promocją 

Biedronka zdecydowała się natomiast przygotować specjalną promocję w postaci Black Weekend. 27 i 28 wszystkie artykuły przemysłowe, tekstylia, książki i zabawki są objęte specjalnym rabacie. Przy zakupie dwóch produktów tego typu jeden z nich będzie o 50 proc. tańszy. 

Black Week w Netto i Auchan 

Black Week zdecydował się zorganizować dyskont Netto, który postawił na sprzedaż artykułów domowych. W Auchan od 23 do 30.11 obowiązuje 30 proc. rabat na kurtki, swetry oraz buty dziecięce, a także 50 proc. promocja na spodnie przy zakupie dwóch par. Poza tym w ofercie sklepu znajdują się przecenione produkty (maksymalnie 75 proc. zniżki) w ramach Black Week. Najczęściej chodzi o sprzęt elektroniczny, jak chociażby. W atrakcyjnej cenie można otrzymać:

  • przenośne DVD qilive - 149 zł (50 proc. taniej),
  • TV LG Smart LED 49 cali - 1159 zł (25 proc. taniej),
  • Samsung Galaxy A31 - 998 zł.

Wszystkie produkty oferowane podczas promocji organizowanych przez wyżej wymienione dyskonty są dostępne do końca obowiązywania rabatów bądź wyczerpania zapasów. 

Więcej o: