Nowy sezon "Studia Biznes" w Gazeta.pl. Pieniądze, motoryzacja i dodatkowo jeszcze sport

To będzie jedna z najważniejszych premier wiosennej oferty programowej Gazeta.pl. Flagowy program gospodarczo-motoryzacyjny "Studio Biznes" wraca w zupełnie nowej odsłonie. Już w środę 3 marca Łukasz Kijek przywita widzów z nowego studia Gazeta.pl, a Tomasz Korniejew zaparkuje autem w odświeżonej scenerii. Dużym wzmocnieniem programu w nowym sezonie będzie Dominik Wardzichowski, który pokaże biznesowe oblicze sportu.

Nowy sezon "Studia Biznes" startuje na stronie głównej Gazeta.pl w środę 3 marca o godzinie 12:00. Od czerwca 2019 roku program cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników i widzów. W nowym sezonie nie rezygnujemy ze sprawdzonego jakościowo dziennikarstwa ekonomiczno-gospodarczego Łukasz Kijka i analiz motoryzacyjnych Tomasza Korniejewa. - W roku nadziei na odrodzenie po ogromnym kryzysie widzowie czekają na analizy gospodarcze. Przedsiębiorcy i pracownicy czekają na powrót gospodarki do normalności, a w wielu segmentach rynku doszło do nieodwracalnych zmian. Naszym celem od samego początku programu jest pokazywanie często skomplikowanych procesów w sposób przystępny dla każdego - mówi Łukasz Kijek, gospodarz programu i redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl.

Zobacz wideo Zobacz czołówkę nowego sezonu Studia Biznes

"Studio Biznes" w nowym sezonie pokaże sportowe fortuny i modele biznesowe

Już nie raz udowodniliśmy, że lubimy zaskakiwać naszych widzów.  Tym razem w nowej odsłonie "Studia Biznes" przygotowaliśmy segment poświęcony biznesowi i marketingowi sportowemu.  

- Sport to emocje, dynamika, ale też wielkie pieniądze, dlatego nowy segment sportowy idealnie wpisuje się w to, co już od trzech sezonów sprawdza się w Studiu Biznes. Rok 2021 to rok przełożonych przez pandemię igrzysk olimpijskich, mistrzostw Europy w piłce nożnej, ale też wielu innych imprez sportowych z udziałem Polaków - mówi Dominik Wardzichowski, dziennikarz Sport.pl, który dołącza do grona prowadzących. 

"Studio Biznes" wrzuca wyższy bieg. Motoryzacja zyskuje nowe miejsce w programie 

W nowym sezonie „Studia Biznes” nie zabraknie testów i prezentacji kolejnych samochodów - zarówno tych miejskich, jak i luksusowych. Dla naszych widzów ponownie przejedziemy tysiące kilometrów i sprawdzimy, jak testowane samochody radzą sobie w trasie. Pojawią się też komentarze, trendy i nowinki motoryzacyjne. 

- Mimo pandemii w świecie motoryzacji dzieje się bardzo dużo, zatem jest o czym rozmawiać. To też okres premier bardzo ciekawych modeli samochodów, które jak zawsze z przyjemnością, zaprezentuję naszym widzom - mówi Tomasz Korniejew, redaktor naczelny moto.pl.

"Studio Biznes" od pierwszego odcinka zbiera bardzo dobre recenzje wśród naszych partnerów biznesowych i klientów Gazeta.pl. Nowe odcinki programu będą emitowane na żywo w każdą środę o godzinie 12.00. Będą dostępne na stronie głównej Gazeta.pl oraz w serwisach Moto.pl i Sport.pl. W poprzednich trzech sezonach wyemitowano w sumie 59 odcinków, które zostały wyświetlone prawie 41 mln razy.

Zobacz ostatni odcinek starego sezonu "Studia Biznes". Luka VAT. Ekonomista miażdży retorykę premiera. "Kłamstwa vatowskie są aż cztery"

Więcej o: