Euro 2020. Hiszpanie jeszcze przed meczem przesłali Polakom prezent do hotelu. Dwa wina i coś jeszcze

W sobotę 19 czerwca reprezentacja Polski zagra z Hiszpanią w Sewilli w drugiej rundzie fazy grupowej mistrzostw Europy w piłce nożnej. Przed meczem Hiszpanie przygotowali dla Polaków prezent - dwa wina i szalik.

Przed sobotnim meczem reprezentacja Hiszpanii we współpracy z partnerem - producentem win Familia Torres - przesłała polskiej drużynie elegancko zapakowane prezenty z herbem piłkarskiej federacji. W środku członkowie kadry znaleźli dwie butelki wina Sangre de Toro (w wersji bezalkoholowej) z dołączonym szalikiem reprezentacji z Półwyspu Iberyjskiego.

"Reprezentacja Hiszpanii przysłała do hotelu polskiej kadry dwa winka i szalik. Trunki bezalkoholowe więc jak po sobotnim wieczorze w Sewilli trzeba będzie na smutno, to z własnych zapasów" - zażartował na Twitterze dziennikarz sportowy Tomasz Włodarczyk.

Hiszpanie podziękowali Polakom za Euro 

Do prezentu dołączony był list, w którym Hiszpanie podziękowali za gościnność Polaków w czasie Euro 2012. "To w bazie treningowej w Gniewinie i na pięknym stadionie w Gdańsku rozpoczęła się nasza droga po tytuł. Spędziliśmy wtedy w Polsce trzy tygodnie i czuliśmy się jak u siebie" - napisali Hiszpanie.

Zobacz wideo Co w Hiszpanii piszą o nadchodzącym meczu z Polską? Jakub Kręcidło z Sewilli

"Teraz my mówimy 'Mi casa es tu casa', co oznacza, że witamy was z otwartymi ramionami. 19 czerwca w Sewilli zostanie rozegrany mecz Euro 2020 Hiszpania-Polska. To dla nas zaszczyt, że możemy się zrewanżować i przekonać was o hiszpańskiej gościnności" - dodali.

Polska - Hiszpania. Gdzie i o której oglądać mecz o życie?

Spotkanie drugiej kolejki fazy grupowej pomiędzy Polską i Hiszpanią odbędzie się w sobotę 19 czerwca o godzinie 21:00 na Estadio de La Cartuja w Sewilli. Spotkanie na żywo będzie można oglądać na kanałach TVP 1, TVP Sport i TVP 4K. Relacja na żywo będzie dostępna na portalu Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: