Far Cry 3 do pobrania za darmo. Ubisoft z prezentem dla graczy, ale trzeba się spieszyć

Ubisoft udostępnił za darmo grę Far Cry 3. Warto się pospieszyć - gra jest dostępna do pobrania do 11 września. Promocja ma związek z nadchodzącą premierą Far Cry 6.
Zobacz wideo "Sea of Thieves: A Pirate's Life" [ZWIASTUN GRY]

Far Cry 3 jest określana jako najlepsza część z całej serii. Ubisoft przygotował prezent dla graczy. Produkcję można pobrać bez wnoszenia opłat. "Darmową grę na Ubisoft Connect PC możesz pobierać od godz. 15:00 dn. 7 września do godz. 08:30 dn. 11 września (czasu lokalnego), by móc się nią potem cieszyć bez żadnych ograniczeń!" - czytamy na stronie Ubisoft. Far Cry 3 za darmo można odebrać TUTAJ.

Akcje spółki Art Games wystrzeliły Polska gra pozwoli nam wspiąć się na Mount Everest. Inwestorzy już wysłali jej akcje na szczyt GPW

Far Cry 6. Premiera nowej gry już w październiku

Far Cry 3 zadebiutowała w 2012 roku i jest to najlepiej oceniana część serii. Wersja na PC otrzymała na metacritic 88/100 pkt. Prezent Ubisoftu w postaci darmowej gry ma związek z ważnym wydarzeniem. Już w przyszłym miesiącu odbędzie się premiera Far Cry 6 - kolejnej odsłony tej serii. Gra zadebiutuje 7 października na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S. 

Chiny Godzina grania i marsz do łóżka. Chiny ograniczają nieletnim gry online

Akcja gry przeniesie nas na fikcyjną wyspę tropikalną o nazwie Yara. Gracz wcieli się w partyzanta lub partyzantkę (rozgrywka w Far Cry 6 zaczyna się od wyboru płci postaci). Naszym głównym zadaniem jest odsunięcie od władzy dyktatora Antona Castillo i jego syna, Diego. Rozległy świat Yari można przemierzać pieszo lub z pomocą pojazdów, a nawet na koniu. Podobnie jak w przypadku Far Cry 5, "szóstka" pozwoli nam wynajmować do pomocy innych partyzantów lub zwolenników rewolucji.

Więcej o: