Far Cry 3 do pobrania za darmo. Ubisoft z prezentem dla graczy, ale trzeba się spieszyć

Ubisoft udostępnił za darmo grę Far Cry 3. Warto się pospieszyć - gra jest dostępna do pobrania do 11 września. Promocja ma związek z nadchodzącą premierą Far Cry 6.
Zobacz wideo "Sea of Thieves: A Pirate's Life" [ZWIASTUN GRY]

Far Cry 3 jest określana jako najlepsza część z całej serii. Ubisoft przygotował prezent dla graczy. Produkcję można pobrać bez wnoszenia opłat. "Darmową grę na Ubisoft Connect PC możesz pobierać od godz. 15:00 dn. 7 września do godz. 08:30 dn. 11 września (czasu lokalnego), by móc się nią potem cieszyć bez żadnych ograniczeń!" - czytamy na stronie Ubisoft. Far Cry 3 za darmo można odebrać TUTAJ.

Far Cry 6. Premiera nowej gry już w październiku

Far Cry 3 zadebiutowała w 2012 roku i jest to najlepiej oceniana część serii. Wersja na PC otrzymała na metacritic 88/100 pkt. Prezent Ubisoftu w postaci darmowej gry ma związek z ważnym wydarzeniem. Już w przyszłym miesiącu odbędzie się premiera Far Cry 6 - kolejnej odsłony tej serii. Gra zadebiutuje 7 października na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S. 

Akcja gry przeniesie nas na fikcyjną wyspę tropikalną o nazwie Yara. Gracz wcieli się w partyzanta lub partyzantkę (rozgrywka w Far Cry 6 zaczyna się od wyboru płci postaci). Naszym głównym zadaniem jest odsunięcie od władzy dyktatora Antona Castillo i jego syna, Diego. Rozległy świat Yari można przemierzać pieszo lub z pomocą pojazdów, a nawet na koniu. Podobnie jak w przypadku Far Cry 5, "szóstka" pozwoli nam wynajmować do pomocy innych partyzantów lub zwolenników rewolucji.

Więcej o: