Black Friday w Biedronce. Sieć rozdaje ekspresy do kawy za darmo. Ale jest haczyk

Biedronka oferuje swoim klientom darmowe ekspresy do kawy. Promocja polega na tym, że klient musi zapłacić za niego regularną cenę, ale przy kasie otrzyma vouchery o tej samej wartości. Oferta sieci jest ważna tylko w piątek.

Black Friday w tym roku przypada na 26 listopada, czyli już w ten piątek. Z tej okazji sklepy obniżają ceny dla swoich klientów i przygotowują różne promocje. Z niecodziennej oferty mogą dziś skorzystać klienci Biedronki.

Biedronka rozdaje ekspresy do kawy za vouchery

Sieć ogłosiła, że przy zakupie ekspresu Delta Q za 299 zł, w piątek 26 listopada klienci otrzymają trzy vouchery o łącznej wartości zakupu, czyli 2x100 zł i 1x99 zł. W przypadku tańszego ekspresu za 199 zł dyskont wydzieli dwa vouchery - 1x100 zł i 1x99 zł. Biedronka wyjaśnia, że vouchery można wykorzystać od 27 listopada do 12 grudnia 2021 r.

Z każdego vouchera można skorzystać w ramach jednych zakupów (na jednym paragonie). Nie można ich łączyć z innymi voucherami. W ramach akcji promocyjnej klient może kupić maksymalnie dwa ekspresy Delta Q i otrzymać za nie vouchery.

Aby skorzystać z promocji, konieczna jest karta Moja Biedronka. Oferta ważna jest tylko w piątek (26 listopada) do wyczerpania zapasów.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Lidl również przygotował promocje

Sieć Lidl z okazji Black Friday oferuje swoim klientom wiele produktów po obniżonej cenie. W promocji można kupić m.in. wkrętarko-wiertarkę Parkside za 69 zł (30 proc. taniej) oraz robota kuchennego SilverCrest za 150 zł (49 proc. taniej). Rabaty na produkty sięgają nawet 80 proc. Szczegóły można znaleźć w aktualnej gazetce Lidla.

Zobacz wideo Black Friday. Święto amerykańskiego konsumpcjonizmu?
Więcej o: