Biedronka z dużą promocją na artykuły szkolne. Lepiej się pospieszyć, czas się kończy

W sklepach sieci Biedronka zeszyty, długopisy czy farby potrzebne na lekcje plastyki do soboty można zakupić znacznie taniej. Ci, którzy o wyprawce do szkoły pomyśleli już teraz, mogą sporo oszczędzić.

Biedronka kończy rok szkolny promocją na zaszyty, bloki rysunkowe, długopisy i inne akcesoria potrzebne do nauki. W sklepach sieci można zdobyć elementy wyprawki szkolnej nawet 60 proc. taniej. W przecenie też plecaki, tornistry i piórniki oraz zestawy do majsterkowania. Tymczasem w Lidlu przecena na piżamy.

Zobacz wideo Sprawdzone - test słodyczy - oryginał czy odpowiednik z Biedronki?

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Biedronka przecenia zeszyty i artykuły plastyczne

Ci, którzy jeszcze przed wakacjami myślą o przygotowaniach do kolejnego roku szkolnego, mogą tym razem sporo zaoszczędzić. Jak działa promocja w Biedronce? Żeby otrzymać 60 proc. rabatu, musimy kupić dwa produkty z wyznaczonych kategorii. Tańszy o 60 proc. będzie drugi - tańszy produkt.

Kategorie produktów, których dotyczy promocja to:

  • artykuły samochodowe,
  • narzędzia ręczne, akcesoria, elektronarzędzia,
  • zabawki,
  • artykuły piśmiennicze,
  • farby, plasteliny, kredki,
  • zeszyty, bruliony, bloki rysunkowe i techniczne, notesy,
  • akcesoria szkolne: nożyczki, linijki, kleje, korektory,
  • plecaki i tornistry szkolne, piórniki.

Promocja zaczęła się 9 czerwca i potrwa do soboty - 11 czerwca. Tymczasem w konkurencyjnej sieci sklepów Lidl w przecenie można zdobyć znacznie bardziej wakacyjne produkty. W tym tygodniu w ramach akcji "łap okazje" w promocji (wynoszącej nawet 50 proc.) są piżamy oraz akcesoria przydatne na działce - elektryczny wąż ogrodowy i zestaw bitów do wkrętarki. Żeby skorzystać z oferty, nie trzeba kupować "parami". Promocja potrwa do 15 czerwca.

******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: