Edyta Górniak poprowadzi warsztaty, w których doradzi, "jak chronić korzeń duszy". Cena może zaskoczyć

- Nauczyłam się, w jaki sposób podnieść się z traumatycznych doświadczeń bez uszkodzenia korzenia duszy. Chętnie podzielę się tą wiedzą - zapowiedziała Edyta Górniak. Mieszkańcy angielskiego Windsoru już w sierpniu będą mogli uczestniczyć w specjalnych warsztatach prowadzonych przez artystkę. Za ile sprzedawane są bilety?

Edyta Górniak zapraszała w mediach społecznościowych do udziału w jej wykładach, podczas których doradzi, "jak chronić korzeń duszy". Wydarzenie z jej udziałem odbędzie się w Windsorze na południu Anglii. Jaka jest cena warsztatów z piosenkarką? Sprawdzamy.

Zobacz wideo Orban może otwierać tokaj. Inflacja wielka, ale tak nie było od roku

Wykład Edyty Górniak w Windsorze. Powie, "jak chronić korzeń duszy"

Kilka dni temu piosenka ogłosiła, że została prelegentką na angielskim kongresie, który dotyczy medytacji i uzdrawiania. Wykład Edyty Górniak odbędzie się 6 sierpnia w Windsorze. "Nauczyłam się, w jaki sposób podnieść się z traumatycznych doświadczeń bez uszkodzenia korzenia duszy. Chętnie podzielę się tą wiedzą, bo chciałabym, żeby wszyscy ludzie byli szczęśliwi" - przekazała Górniak, cytowana przez "Wprost".

"Czas odrzucić postawę gardy. Czas na zsynchronizowanie naszych warstw ze światem subtelnym, który dostępny jest dla świadomości, dopiero kiedy wyciszymy przebodźcowanie. Czas na życie w swojej najpiękniejszej prawdzie. Do zobaczenia na warsztatach" - zachęcała Górniak. 

Udział w spotkaniu z piosenkarką, na którym ujawni, "jak chronić korzeń duszy", kosztuje 185 funtów - około 1 tys. złotych i potrwa cztery godziny. Przed rozpoczęciem wykładu uczestnicy wezmą również udział w obiedzie z piosenkarką.

Edyta Górniak odważnie o swoich przekonaniach

Piosenkarka Edyta Górniak w ostatnim czasie słynie przede wszystkim ze swoich przekonań, którymi stale dzieli się w internecie. Jesienią 2022 roku stwierdziła, że na Ziemi żyje już od kilku tysięcy lat. - Co do wcześniejszych wcieleń, poprosiłam o aktywację wyłącznie nabytych umiejętności i wiedzy, bez aktywacji pamięci zdarzeń. Na Ziemi jestem od 4 tys. lat, mierząc czasem linearnym - powiedziała artystka, cytowana przez "Wprost".

Więcej o: