Przejdź pierwszy poziom nowego Dooma za darmo!

Miła niespodzianka dla fanów Dooma, którzy jeszcze nie mieli okazji sprawdzić czwartej odsłony słynnej strzelanki id Software. Tylko w tym tygodniu macie ku temu niepowtarzalną okazję i nie zapłacicie za to ani grosza!

Z okazji odbywających się w Los Angeles targów E3 przez cały czas trwania imprezy (do 16 czerwca) każdy może za darmo sprawdzić się w trybie jednoosobowym czwartego Dooma. Demo dające możliwość rozgrywki na pierwszym poziomie pobierzecie już teraz na peceta ze sklepu Steam. Z promocji mogą także skorzystać posiadacze konsol Xbox One oraz PlayStation 4.

Seria Doom, której pierwsza część trafiła na rynek w 1993 roku w środowisku graczy cieszy się wyjątkową estymą. Wyprodukowana przez legendarne studio id Software strzelanka doczekała się do tej pory czterech części, a najnowsza odsłona za sprawą dynamicznej i krwawej rozgrywki mocno nawiązuje do pierwszych dwóch.

 

Oprócz kampanii dla jednego gracza nowy Doom ma oczywiście tryb wieloosobowy, a także edytor SnapMap do tworzenia nowych aren rozgrywki przez samych graczy. Wśród nowości zapowiedzianych na tegorocznej konferencji wydawcy na E3 niedługo możemy się spodziewać Dooma obsługującego okulary wirtualnej rzeczywistości. Prawdziwa zabawa dopiero się zaczyna!

Więcej o: