Apple niechcący ujawniło, jak wyglądać będzie nowy MacBook Pro

Kamil Mizera
W ten czwartek Apple ma pokazać swoje najnowsze komputery na specjalnej konferencji. Jednak już dzisiaj możecie przekonać się, jak będzie wyglądać nowy MacBook Pro. Firmie nie udało się uniknąć przecieku.

Według serwisu MacRumors, który opublikował nieoficjalne grafiki, nowy wygląd MacBooka Pro został niechcący ujawniony w dokumentacji dotyczącej Apple Pay przy okazji ostatniej aktualizacji systemu macOS Sierra

Zdjęcia potwierdzają dotychczasowe przypuszczenia, że najnowszy MacBook Pro będzie wyposażony w specjalny, dotykowy panel (prawdopodobnie OLED), wstępnie nazywany Magic Toolbar.

MacBookProMacBookPro źródło: www.macrumors.com

 Na zdjęciu możemy zobaczyć, że panel obsługuje sensor odcisków palców TouchID, za pomocą którego zapewne będzie można odblokowywać urządzenie, jak również m.in. płacić przez Apple Pay. Nie będzie to jednak jedyna funkcja tego panelu, który prawdopodobnie będzie wyświetlać dodatkowe funkcje w zależności od tego, jaka aplikacja będzie uruchomiona na komputerze.

Czytaj też: WhatsApp wprowadza rozmowy wideo dla iOS i Androida. Jak je włączyć?

MacBookProMacBookPro źródło: www.macrumors.com

Oprócz Magic Toolbaru zdjęcia nie przedstawiają większych zmian w samym wyglądzie MacBooka Pro, który przypomina urządzenia z poprzednich lat. Jak rzeczywiście będzie wyglądać nowy MacBook Pro przekonamy się już 27 października, gdy Apple zaprezentuje nowe urządzenia. Według nieoficjalnych informacji możemy spodziewać się aż 3 nowych komputerów

Więcej o:
Komentarze (17)
Apple niechcący ujawniło, jak wyglądać będzie nowy MacBook Pro
Zaloguj się
 • astachanowicz

  Oceniono 7 razy 1

  Dotykowy ekran w komputerze - nowość, która zszokuje cały świat (podobnie jak niedawno - ładowanie bezprzewodowe, które Apple też wreszcie "odkrył" :-))).

 • blahblah69

  Oceniono 4 razy 0

  Borze, jaki un piękny!

 • tedek1

  Oceniono 4 razy 0

  Pod koniec lat 90-tych Apple byl na skraju bankructwa - uratował go Microsoft wypuszczajac pakiet Office na Macintosha. Do tego wykupil pakiet akcji...
  Apple idzie droga HTC i Nokii - probuje wprowadzic swoje standardy (patrz pozbywanie sie zlacza jack) pozbedzie sie konsumentow.

 • m.martyn

  0

  Apple ma coś z VW albo VW z Apple. Wszystko na jedno kopyto.

 • jack_flash

  Oceniono 2 razy 0

  Nie przepadam za odciskami palcow na moim ekranie, a szczegolnie na Mac-u

 • habib78

  Oceniono 6 razy 0

  taaa, niechcący....
  A u Sowy podsłuchiwali kelnerzy na własny użytek

 • ozzofworld

  Oceniono 3 razy -1

  Po raz kolejny i bardzo niechcący apel ujawnienia kolejne g...o made in Tajwan przy zaangażowaniu dzieci i maksymalnej stawki 1$ na dzień. Gratulacje.

 • buehacz

  Oceniono 1 raz -1

  Pomyślcie jak czuje się normalny odbiorca, któremu w pierwszej wiadomości na stronie piszecie po raz siedemsetny, że współpracującej z Waszym działem marketingu (który dla niepoznaki pewnie nazywa się inaczej) firmie nie udało się utrzymać w tajemnicy wyglądu i funkcjonalności nowego produktu. Dodam tylko, że rozumiem, jak czuje się człowiek, który musi o tym napisać. Chyba że macie litość i zatrudniacie do tego jakiś automat, który wkleja przeciek od sponsora. Jest jakieś wyjście z dylematu jak pisać coś ważnego i - tu staromodny sentyment: nie mijać się z prawdą - i zarobić, skoro ludzie nie płacą?

 • gaz-wegaz

  Oceniono 4 razy -2

  Nie ma czegoś takiego, że 'Apple niechcący ujawniło'
  Wszystko to jest elementem starannie zaplanowanej kampani reklamowej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX