Apple niechcący ujawniło, jak wyglądać będzie nowy MacBook Pro

Kamil Mizera
W ten czwartek Apple ma pokazać swoje najnowsze komputery na specjalnej konferencji. Jednak już dzisiaj możecie przekonać się, jak będzie wyglądać nowy MacBook Pro. Firmie nie udało się uniknąć przecieku.

Według serwisu MacRumors, który opublikował nieoficjalne grafiki, nowy wygląd MacBooka Pro został niechcący ujawniony w dokumentacji dotyczącej Apple Pay przy okazji ostatniej aktualizacji systemu macOS Sierra. 

Zdjęcia potwierdzają dotychczasowe przypuszczenia, że najnowszy MacBook Pro będzie wyposażony w specjalny, dotykowy panel (prawdopodobnie OLED), wstępnie nazywany Magic Toolbar.

MacBookProMacBookPro źródło: www.macrumors.com

 Na zdjęciu możemy zobaczyć, że panel obsługuje sensor odcisków palców TouchID, za pomocą którego zapewne będzie można odblokowywać urządzenie, jak również m.in. płacić przez Apple Pay. Nie będzie to jednak jedyna funkcja tego panelu, który prawdopodobnie będzie wyświetlać dodatkowe funkcje w zależności od tego, jaka aplikacja będzie uruchomiona na komputerze.

Czytaj też: WhatsApp wprowadza rozmowy wideo dla iOS i Androida. Jak je włączyć?

MacBookProMacBookPro źródło: www.macrumors.com

Oprócz Magic Toolbaru zdjęcia nie przedstawiają większych zmian w samym wyglądzie MacBooka Pro, który przypomina urządzenia z poprzednich lat. Jak rzeczywiście będzie wyglądać nowy MacBook Pro przekonamy się już 27 października, gdy Apple zaprezentuje nowe urządzenia. Według nieoficjalnych informacji możemy spodziewać się aż 3 nowych komputerów

Więcej o: