Aplikacja Gazeta.pl LIVE oraz gra Quiz & Go nominowane do prestiżowej nagrody Mobile Trends Awards!

8 marca w Krakowie odbędzie się wręczenie nagród Mobile Trends Awards. W tym roku wśród nominowanych aplikacji znalazła się gra mobilna Quiz & Go oraz aplikacja Gazeta.pl LIVE.

Mobile Trends Awards to jedna z najbardziej prestiżowych nagród branży mobilnej w Polsce. Statuetki przyznawane są w 10 kategoriach. Ich wręczenie odbywa się podczas Mobile Trends Conference, która odbędzie się w dniach 8-10 marca 2017 roku w Krakowie. W wyłonieniu zwycięzców mogą brać udział również internauci, a swój głos można oddać pod tym adresem.

Wśród nominowanych aplikacji znalazła się Gazeta.pl LIVE. Jest to jedna z najlepiej ocenianych aplikacji newsowych w sklepie Google Play. Aplikacja wyróżnia się specjalną sekcją Live, która oddziela treści newsowe od lifestyle'owych oraz lekkością i szybkością działania. Pozwala też na wybieranie ulubionych treści oraz wiadomości lokalnych. Do tej pory aplikacja została pobrana ponad 100 tysięcy razy na urządzenia z Androidem

Oprócz aplikacji mobilnej w konkursie bierze udział również darmowa gra Quiz & Go, którą można pobrać zarówno na iPhone'a lub iPada, jak i smartfony z Androidem. Stworzona przez Gazeta.pl gra łączy w sobie klasyczny turniej wiedzy z rozbudowanym trybem światów, w których czekają na graczy nowe wyzwania i kategorie pytań. Wszystko to zaś w świetnej graficznej i dźwiękowej oprawie.

Quiz & Go to pierwszy tego typu tytuł stworzony przez polski portal. Jest to pełnowymiarowa gra, która ma charakter komercyjny, a nie jest aplikacją kontekstową lub promocyjną. Przez to rywalizuje o pierwsze miejsce w kategorii gier mobilnych z 3 innymi tytułami stworzonymi przez polskie studia. 

To już 6 edycja Mobile Trends Awards. W zeszłym roku Agora zdobyła aż 2 statuetki, za najlepszy portal mobilny Gazeta.pl oraz za aplikację mobilną Clou, w kategorii rozrywka. W tym roku, oprócz Quiz & Go oraz Gazeta.pl LIVE, nominowana została również Wyborcza.pl w kategorii portal mobilny. 

Więcej o: