Biało-czerwoni wbili trzy bramki Kazachstanowi. Orange rozdaje po 3 GB swoim abonentom

Każda okazja jest dobra. Szczególnie taka, w której reprezentacja Polski w piłce nożnej wygrywa mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata. Za każdą strzeloną we wczorajszym spotkaniu bramkę Orange daje swoim abonentom dodatkowy gigabajt danych mobilnych.

Promocja Orange dotyczy osób mających abonament, usługę na kartę, zetafon lub minutofon. Pakiet dodatkowych 3 GB danych można aktywować wysyłając wiadomość SMS o treści BRAWOPOLACY na numer 277 (koszt wiadomości zgodny z taryfą Abonenta, dla Klientów Orange na kartę - 20 gr.). Potwierdzenie włączenia również otrzymamy za pośrednictwem wiadomości SMS.

Aktywacja powinna nastąpić w ciągu doby od wysłania wiadomości. Dodatkowe 3 GB danych mobilnych są ważne przez 5 dni. Czasu na włączenie promocji nie ma zbyt wiele, bo termin upływa już 7 września o 23:59. Warto przypomnieć, że to już nie pierwsza piłkarska promocja Orange. Mimo sromotnej porażki z Danią (0:4) pomarańczowy operator zaoferował “na zachętę” darmowy gigabajt mobilnego internetu.

Czytaj też: Więcej roamingu krajowego od Orange w Play. Głównym partnerem fioletowych nadal T-Mobile

Przed naszą reprezentacją jeszcze dwa mecze eliminacyjne w grupie - z Armenią (5 października) oraz Czarnogórą (8 października). Można przypuszczać, że będzie to kolejna okazja do złapania darmowych gigabajtów od Orange. Oczywiście szczodrość operatora będzie w głównej mierze zależeć od tego, jak biało-czerwoni poradzą sobie w obydwu następnych spotkaniach.

Założyciel Fly4free.pl: Gdybym tę decyzję podjął wcześniej, fly4free.pl najprawdopodobniej byłoby najbardziej znanym serwisem w Europie [NEXT TIME]

Więcej o: