Najlepsze słuchawki do biegania i na siłownię

Istnieje szkoła biegania kontemplacyjnego, ale nie oszukujmy się - wysiłek jest przyjemniejszy, gdy w uchu coś gra lub gada. Jakie słuchawki do biegania wybrać? A jakie słuchawki na siłownię? Podpowiadamy, jak nie zagubić się w gąszczu modeli.

JAKIE SŁUCHAWKI DO BIEGANIA?

Pogoda nie zawsze sprzyja biegaczom. Słuchawki do ćwiczeń na zewnątrz powinny być przede wszystkim wytrzymałe i odporne na kurz i zachlapania. Jeśli preferujemy treningi na świeżym powietrzu, warto zwrócić uwagę na te modele.

Słuchawki do biegania Overmax ActiveSound 3.1. Możesz w nich pływać, słuchając muzy z 8-gigowej pamięci. Na powierzchni da się przerzucić na bluetooth. Bateria: 6 godzin.

Słuchawki do biegania Aftershokz Trekz Titanum. Kosmiczna sprawa, głośniczki tych bluetoothowych słuchawek nadają przez kości policzkowe. Sprzęt delikatnie wibruje, co trochę łaskocze - zwłaszcza gdy mówi lektorka. Rozwiązanie nieaudiofilskie, lecz wygodne (także sterowanie) i skuteczne. Można używać ze stoperami - po to jest drugie ustawienie equilizera. Bateria: 6 godzin.

Słuchawki do biegania Kruger&Matz M5. M5 to lekkie bluetoothowe słuchawki z ogumowanym sterownikiem z mikrofonem na mocnym kablu. Co ciekawe i dość wyjątkowe - o regulowanej długości. Wygodny sylikonowy zaczep w uchu. Dobre recenzje, rozsądna cena. Bateria: 5 godzin.

Słuchawki do biegania Sony MDR-XB50BS. Plastik i guma, bardzo sportowe, jakość gwarantowana przez Sony. Regulacja na samej słuchawce. Bateria: 8,5 godziny.

Słuchawki do biegania Goclever SoundClub Active. Magnetyczne tyły słuchawek "sklejają" się, spore ułatwienie transportowe. Tanie! Bateria: 6 godzin.

Słuchawki do biegania Plantronics BackBeat FIT. Drogie, ze sztywnym pałąkiem, o podwyższonym stopniu odporności i mocnej baterii. Mają elementy odblaskowe dla nocnych biegaczy. Bateria: 8 godzin.

JAKIE SŁUCHAWKI NA SIŁOWNIĘ?

Słuchawki na siłownię Bose SoundSport Pulse. Słuchawki mierzące tętno, wyniki wyświetlają we własnej aplikacji. Spore, ale wygodne, ładnie grają, mają NFC. Bateria: 5 godzin.

Słuchawki na siłownię JBL Under Amour. Bardzo duże, lecz siedzą w uchu komfortowo. Bardzo sportowe. Bateria: 8 godzin.

Słuchawki na siłownię Panasonic RP-BTS50 Wings. Oryginalny dizajn, dobre nie tylko na siłownię - niebieskie diody zwiększają bezpieczeństwo podczas joggingu w nocy. Bateria: 6 godzin.

Słuchawki na siłownię JBL Reflect Contour. Podwójne zabezpieczenie: hakiem i klipsem. Bateria: 8 godzin.

Słuchawki na siłownię Sony MDR-AS410AP. Ciekawy uchwyt z banalnie prostą regulacją - przeciągasz kabel przez pętelkę. Lekkie, fajne!

Słuchawki na siłownię Polk Audio UltraFit 3000. Świetnie leżą i brzmią! Dwa kable - możesz wybrać taki bez mikrofonu/sterownika. Pałąk zachowuje wybraną formę - to... idealny stopień elastyczności.

Więcej o: