Jacek Walkiewicz: Widzę szanse w problemach, a wcześniej widziałem problemy w szansach [NEXT TIME]

- Życie nam się nie przydarza, tylko my je w jakiś sposób kreujemy - mówi psycholog i mówca Jacek Walkiewicz. Ale jest też projektem długoterminowym i należy do niego tak podejść. - Nie wszystko musi się dziać "just now" - uważa Walkiewicz.

Jacek Walkiewicz to psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od 25 lat prowadzi szkolenia i wykłady. Autor trzech książek, z których "Pełna MOC możliwości" otrzymała nagrodę Teofrasta przyznaną przez miesięcznik "Charaktery". Szerokiemu odbiorcy znany z wykładu na TEDxWSB, który aktualnie ma ponad 2,6 miliona odsłon.

W cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi, którzy odnieśli sukces w biznesie i teraz opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi.

Program został zrealizowany w Startberry.

Więcej o: