Klawiatury dla graczy

Prezentujemy najlepsze klawiatury dla graczy, które dadzą Ci przewagę na wirtualnym polu bitwy

Wiele dzisiejszych gier wymaga wykonywania bardzo dużej ilości akcji oraz wydawania określonych komend w bardzo krótkim czasie. Zwykłe klawiatury nie pozwolą na tak szybką reakcję jak odpowiednio zaprojektowana klawiatura dla gracza .

Odpowiednie rozplanowanie przycisków, możliwość ich programowania, a nawet opcja zapisywania poszczególnych sekwencji przycisków na klawiaturze to elementy, które bezdyskusyjnie dają przewagę nad pozostałymi klawiaturami na rynku w szybkich strategiach, bądź grach typu MMO. Które klawiatury najlepiej się spiszą pod kątem gier komputerowych?

klawiatura dla gracza: GENESIS RX85 RGB

Dobra cena w połączeniu z ogromnymi możliwościami. Klawiatura Genesis RX85 RGB stanowi na rynku balans pomiędzy ceną, a jakością. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy, to czym mogą pochwalić się topowe modele czołowych producentów klawiatur dla graczy . Klawisze klawiatury pracują bardzo cicho przy równoczesnym zachowaniu wysokiego, pożądanego wśród graczy, skoku klawisza. 16 milionów kolorów podświetlenia, wyprofilowanie sprzętu pod nadgarstki i szerokie możliwości programowania klawiatury czynią z Genesis RX85 RGB prawdziwą gratkę dla miłośników gier.

klawiatura dla gracza: LOGITECH G105

Teraz czas na produkt od specjalistów w zakresie sprzętu dla graczy. Firma Logitech może się pochwalić przystępną cenowo klawiaturą, która również świetnie prezentuje się od strony użytkowej. Klawiatura pozwala na swobodne programowanie 6, dobrze rozplanowanych, przycisków.  Oprócz nich do wykorzystania otrzymamy również przyciski multimedialne i funkcyjne pozwalające na szybką obsługę najważniejszych programów. Najistotniejsze przyciski dla gracza zostały specjalnie wyróżnione kolorystycznie. Dodatkowo klawiatura oferuje mocne podświetlenie każdego klawisza.

klawiatura dla gracza: RAVCORE VALRAVN

Drapieżny wygląd tej klawiatury dla gracza idzie w parze z jej funkcjonalnością, której na próżno szukać wśród innych klawiatur. Sprzęt umożliwia wciśnięcie aż 19 klawiszy jednocześnie. Porządne rozplanowanie przycisków powoduje, że z łatwością sięgniemy po wiele przycisków, mając nawet bardzo małe dłonie. Dzięki zablokowaniu niektórych popularnych skrótów klawiszowych w trakcie gry, znika ryzyko nagłego zamknięcia trwającej rozgrywki. Piękne, czerwone podświetlenie klawiszy, powoduje że trudno przejść obok niej obojętnie.

klawiatura dla gracza: GENESIS RX22

Miłośnicy kolorowego osprzętu z pewnością będą zadowoleni. Klawiatura Genesis RX22 oferuje aż trzy tryby podświetlenia klawiszy, powodując że sprzęt nigdy nie będzie nam się nudził. Klawiaturę charakteryzuje nieco niższy profil klawiszy, dając poczucie szybszego oraz precyzyjnego skoku. Sprzęt jest wytrzymały i bardzo cichy w trakcie pracy, co jest ogromnym atutem dla tych, którzy lubią grać w nocy i nie chcą budzić innych domowników. Klawiatura świetnie nada się także do pracy.

klawiatura dla gracza: A4TECH BLOODY B120

Na pierwszy rzut oka mamy do czynienia ze zwykłą klawiaturą biurową. Nic bardziej mylnego. Wszystko zmienia się, gdy uruchomimy podświetlenie tej klawiatury dla graczy . Sprzęt pozwala na zmianę natężenia światła aż w pięciu trybach mocy. Przyglądając się bliżej zauważymy aż 7 przycisków funkcyjnych dających możliwość na kierowanie multimediami. Dodatkowo, klawiaturę wyposażono w blokadę klawisza Windows, niwelującą ryzyko przypadkowego zamknięcia okienka z grą.

klawiatura dla gracza: CORSAIR K70 LUX

Zestawienie zamykamy klawiaturą dla profesjonalistów. Corsair K70 LUX to klawiatura mechaniczna specjalnie zaprojektowana pod graczy preferujących szybkie gry typu FPS. Niezawodny system anti-ghosting powoduje, że klawisze zawsze zareagują, nawet przy ich bardzo szybkim wciskaniu. Modelowanie kolorów podświetlenia bądź ich jasności i trybu świecenia jest niezależne i możemy dowolnie regulować ustawienia dla każdego pojedynczego klawisza. Co jeszcze oferuje ta klawiatura dla graczy ? Specjalnie dedykowana sekcja z klawiszami multimedialnymi, świetnie dopasowana podpórka pod nadgarstki, porty USB czy rozwinięte oprogramowanie czyni z tej klawiatury jedną z najlepszych na rynku.

Sprawdź też inne klawiatury dla graczy !