Bardzo dobre smartfony w niskich cenach

Czy telefon musi być drogi, aby nas nie zawiódł? Przedstawiamy świetne smartfony w dobrych cenach!

Za niewielkie pieniądze możemy otrzymać telefon o świetnym wyglądzie i, co najważniejsze, bardzo dobrej wydajności. Dziś prezentujemy 6 telefonów, które cechuje balans między ceną i możliwościami

Smartfon w dobrej cenie: LG K4 DUAL SIM

Najlepszy telefon za niewielkie pieniądze? Dwa telefony w cenie jednego! LG K4 Dual SIM to smartphone umożliwiający umieszczenie dwóch kart SIM równocześnie. Dzięki temu aparat posłuży nam jako telefon prywatny, a także jako telefon służbowy. Ale to nie koniec wygód przygotowanych przez LG. Przekątna 5 cali, silny procesor czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon, dwa aparaty do wykonywania zdjęć z matrycą 5 Mpix każdy to tylko niektóre z wielu możliwości tego smartfona!

Smartfon w dobrej cenie: LENOVO MOTO Z DUAL

Następny, świetny smartfon w dobrej cenie . Lenovo od pierwszego uruchomienia zachwyca stylistyką i dbałością o wygląd. Jednak prawdziwą, mocną stroną Leonovo jest duży aparat do wykonywania zdjęć o matrycy 13 Mpix. Kolejną zaletą telefonu jest technologia TurboPower umożliwiająca błyskawiczne naładowanie go na kolejne 9 godzin w zaledwie 15 minut. Telefon napędza czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon 820.

Smartfon w dobrej cenie: SONY XPERIA L2

Porządny sprzęt od Sony. Xperia L2 został wyposażony w wydajny i szybki system operacyjny Android w wersji 7.0 Nougat. W połączeniu z czterordzeniowym procesorem zapewnia ciągłą płynność funkcjonowania urządzenia na najwyższym poziomie. Aparaty 5 i 13 Mpix zapewnią doskonałą jakość zdjęć w każdej chwili, niezależnie od tego czy będziemy robić zdjęcie przednią czy tylną kamerą. Co ciekawe, sprzęt dodatkowo obsługuje technologię LTE i moduł GPS.

Smartfon w dobrej cenie: HUAWEI NOVA

Kolejny smartphone w dobrej cenie , w którym umieścimy dwie karty SIM równocześnie. Piękna metalowa obudowa, dzięki piaskowaniu jest bardzo przyjemna w dotyku oraz wygodna w trakcie korzystania z telefonu. Intrygujący jest fakt, iż do kształtowania obudowy spmartphona wykorzystano rzadko spotykany diamentowy frez. Kolejnym mocnym punktem telefonu jest kamera o wielkości 12 Mpix pozwalająca na dobrej jakości zdjęcia także w nocy.

Smartfon w dobrej cenie: DOOGEE MIX 2

Najbardziej intrygujący smartphone w dobrej cenie jaki znalazł się w tym zestawieniu. DOGEE MIX 2 od razu wyróżnia się sporych rozmiarów ekranem. Ekran o wielkości 5.99 cala sprawia wrażenie jeszcze większego w wyniku pozbycia się ramki. Brak klasycznych krawędzi i rozciągnięcie ekranu do granic możliwości pozwala się maksymalnie zagłębić w wyświetlanym obrazie. Telefon może pochwalić się także technologią szerokiego selfie oraz technologią upiększania twarzy. Główny aparat telefonu to aż 16 Mpix. Ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2.5 GHz daje niezrównaną prędkość przez cały czas użytkowania sprzętu.

Smartfon w dobrej cenie: GALAXY S5 ACTIVE G870

Coś dla fanów aktywnego trybu życia! Galaxy S5 Active G870 zasadniczo jest telefonem stricte  przygotowanym z myślą o tych, którzy oczekują niezawodności na każdym kroku. Najistotniejszym elementem telefonu jest jego obudowa.  Otrzymała certyfikat IP67 co oznacza, że sprzęt jest odporny na pył, wodę oraz liczne wstrząsy. Telefon można zanurzyć na głębokość jednego metra nawet na pół godziny. Producent uzupełnił telefon o Strefę Aktywności - program określający wysokość i ciśnienie atmosferyczne. Daje dostęp do szybkiej lokalizacji naszego położenia, czy tak podstawowych narzędzi jak stoper czy latarka.