Najciekawsze premiery gier 2018 roku! Wiele za nami, ale najlepsze dopiero nadejdzie

Choć przed nami jeszcze sporo premier już teraz rok 2018 obrodził w wiele ciekawych gier. W jakie tytuły warto zagrać? Co koniecznie należy sprawdzić? Sprawdzamy najciekawsze premiery tego roku.

Najciekawsze premiery gier: GOD OF WAR

Jeśli lubisz siekać toporem potężnych przeciwników to zdecydowanie powinieneś zainteresować się nową częścią God of War. Kolejna odsłona przygód osławionego Kratosa - wojownika przemierzającego nordyckie krainy - starcza nawet na 50 godzin zabawy.

Otwarty świat, masa świetnych misji pobocznych i sporo dodatków, które wcześniej nie były znane tej serii gier, powodują, że jest to poważny kandydat na najlepszą grę na PS4, jaka kiedykolwiek powstała.

Najciekawsze premiery gier: FROSTPUNK

Tegoroczne odkrycie i hit wśród gier dedykowanych na komputery. Frostpunk to polska gra łącząca w sobie strategię czasu rzeczywistego z elementami survivalowymi.

Naszym zadaniem jest stworzyć i utrzymać ostatnią kolonię ludzką na świecie, na którym zapanowała nowa epoka lodowcowa. Żeby nowo założona osada przetrwała, gracz musi podejmować wiele niełatwych moralnie decyzji. Polecamy!

Najciekawsze premiery gier: EA SPORTS UFC 3

Fani sportów walk, to coś dla was! W trzeciej odsłonie UFC poprawiono mnóstwo elementów. Sylwetki zawodników są o wiele lepiej odwzorowane, a sterowanie zostało odświeżone.

Teraz zawodnicy natychmiast reagują na wydawane polecenia, przez co każda walka wydaje się jeszcze bardziej realistyczna. Warto wspomnieć, że autorzy dodali do gry kilka tysięcy nowych animacji!

Najciekawsze premiery gier: A WAY OUT

Czas zwiać z więzienia! "A Way Out" to gra wymagająca ścisłej współpracy między dwoma graczami, których celem jest zrealizowanie misternego planu ucieczki z zakładu karnego. 

Gra jest równie wciągająca, co dobry film akcji, a co więcej, można z powodzeniem grać ze swoim przyjacielem. Fani "Priosn Break" będą zachwyceni!

Najciekawsze premiery gier: FAR CRY 5

Słynny shooter od Ubisoftu ponownie gości na komputery i konsole. Tym razem trafiamy do amerykańskiego stanu Montana opanowanego przez religijnych fanatyków.

Otwarty świat, nielinearna fabuła i masa broni do wykorzystania to jedynie wycinek tego, co ma do zaoferowania Far Cry 5. Świetna propozycja dla miłośników gier typu FPS.

Najciekawsze premiery gier: DETROIT: BECOME HUMAN

Nasz faworyt w zestawieniu. Detroit: Become Human przenosi nas do Stanów Zjednoczonych przyszłości. W trakcie zabawy poznamy losy androidów - robotów wyglądających, odczuwających i myślących jak człowiek. Sterując nimi, staniemy przed szeregiem niezwykle trudnych decyzji, które będą miały ogromny wpływ na dalszy przebieg gry.

Jest to gra przygodowa, która bardzo wiele czerpie ze współczesnego kina, zatem już od samego początku czujemy się niczym główni bohaterowie dobrego filmu akcji. Zdecydowanie polecamy!