Świetna promocja na Steam. Gra Metro 2033 za darmo. Ale trzeba się spieszyć

Daniel Maikowski
Użytkownicy platformy Steam mogą pobrać grę Metro 2033 za darmo. Trzeba się pospieszyć. Promocja kończy się w piątek o godzinie 19.00

Meto 2033 to pierwsza odsłona bardzo popularnej serii gier opartej na bestsellerowych powieściach Dimitrija Głuchowskiego. Gra osadzona jest w postapokaliptycznej rzeczywistości, w której ludzkość - na skutek nuklearnego konfliktu - uległa niemal całkowitej zagładzie. Przeżyła tylko garstka ludzi, która chroni się w moskiewskim metrze. Ludzie ci próbują budować nową cywilizację na zgliszczach starego świata.

 

Pierwszoosobowa strzelanka od ukraińskiego studia 4A Games premierę miała w 2010 r. i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Średnia ocen w serwisie Metacritic.com wynosi obecnie 81/100, co jest świetnym wynikiem.

Metro 2033Metro 2033 fot. DM

Teraz w Metro 2033 może zagrać każdy posiadacz PC-ta. Gra jest dostępna zupełnie za darmo na platformie Steam. Wystarczy zalogować się do serwisu (lub założyć wcześniej darmowe konto), a następnie dodać tytuł do swojej biblioteki.

Trzeba jednak się spieszyć. Promocja kończy się w piątek o godzinie 19.00.

Więcej o: