Pożar na Białołęce dotknął też budynki T-Mobile. Sieć ostrzega klientów: będą utrudnienia

W czwartek rano na warszawskiej Białołęce wybuchł pożar. Z informacji, które przekazało T-Mobile Polska wynika, że dotknął on również budynki należące do sieci. Mogą pojawić się utrudnienia w dostępie do usług.

Zgłoszenie o pożarze na Białołęce. wpłynęło około godziny 8:20. Poinformowano, że przy ul. Annopol w Warszawie płonie wielka hala. Jak wynika z oświadczenia, które przekazało T-Mobile Polska, pożar dotknął również budynki należące do sieci. W Annopolu mieści się między innymi call-center oraz centrum danych operatora.

Informujemy, że dziś, 31.01.2019 r. w godzinach porannych miał miejsce pożar hal magazynowych w warszawskim Annopolu, w wyniku którego ucierpiały także zlokalizowane tam budynki T-Mobile Polska. Żaden pracownik firmy nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.

- czytamy w komunikacie opublikowanym przez T-Mobile Polska.

Będą utrudnienia

T-Mobile ostrzega, że w związku z pożarem mogą pojawić się utrudnienia w dostępie do niektórych usług. "W konsekwencji incydentu brak jest obecnie możliwości kontaktu z call center T-Mobile, niedostępne są również niektóre systemy firmy. Powyższe mogą skutkować ograniczeniem dostępności usług" - podkreśla firma.

Więcej o: