Smartfon zamiast konsoli? Cztery darmowe gry na Androida i iOS, które wciągną was na długie godziny [WIDEO]

Daniel Maikowski
Majówka to czas, w którym większość z nas ma trochę więcej wolnego czasu. Dlatego dziś zrobimy sobie małą przerwę od aplikacji. Zamiast tego proponujemy wam cztery darmowe gry na smartfona, które mogą was wciągnąć na długie godziny.
Zobacz wideo

[Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o najlepszych komunikatorach oraz ich wadach i zaletach, to koniecznie obejrzyjcie wideo, które znajduje się powyżej]

ALTO'S ODYSSEY - Bohaterem Alto's Odyssey jest tytułowy Alto, który przemierza malowniczy i baśniowy świat na snowboardzie. Alto wykonuje skoki, triki, a przy tym stara się unikać przeszkód. Kolekcjonuje też monety i inne tajemnicze przedmioty. Gra studia Noodlcake to wizualny majstersztyk.

REAL BOXING 2 - Kontynuacja gry polskiego studia Vivid Games, która zdobyła sporo branżowych nagród i wyróżnień. Wcielamy się w postać Rocky'ego Balboy, bohatera filmowej sagi z Sylvestrem Stallone. W grze rozwijamy naszą postać, trenujemy, toczymy walki i wspinamy się po szczeblach bokserskiej kariery.

SOUL KNIGHT - Wykonana w stylistyce Pixel Art gra RPG, która przywodzi na myśl klasyczne tytuły z lat 80-tych i 90-tych. Naszym zadaniem jest odnalezienie tajemniczego magicznego kamienia. Zanim jednak ten artefakt trafi w nasze ręce, przemierzymy setki lokacji i stoczymy wiele widowiskowych walk.

REBEL INC. -  Na koniec nieco trudniejsza propozycja. Rebel Inc. to nietypowa gra strategiczna. Naszym celem jest walka z rebeliantami i stłumienie przewrotu, który szykują. Aby osiągnąć ten cel, musimy wzmacniać wojsko, a także dbać o zadowolenie naszych obywateli.

Więcej o: