"Wiedźmin" za darmo. CD Projekt rozdaje pierwszą część kultowej serii. Wystarczy zapisać się do newslettera

Pierwsza część serii gier "Wiedźmin" po raz kolejny jest dostępna zupełnie za darmo. Aby zgarnąć tytuł wystarczy zapisać się do newslettera serwisu GOG.com.
Zobacz wideo

To nie pierwszy raz, gdy CD Projekt rozdaje "Wiedźmina". O ostatniej takiej promocji pisaliśmy w ubiegłym roku. Jeśli jednak wówczas nie udało wam się zgarnąć gry, to teraz macie ku temu doskonałą okazję.

Aby "Wiedźmin: Edycja Rozszerzona" trafił do waszej biblioteki gier, wystarczy zapisać się do newslettera sklepu GOG.com - za pośrednictwem tej strony. Promocja ma na celu zachęcenie graczy do zagrania w inny tytuł CD Projektu, a mianowicie "Gwint: Wiedźmińską grę karcianą".

Jak zdobyć grę "Wiedźmin: Edycja Rozszerzona" za darmo?

Krok 1. Jeśli nie posiadacie konta w serwisie, GOG.com, to należy je najpierw założyć.

Krok 2. Należy dodać darmową grę "Gwint: Wiedźmińska gra karciana" do swojej biblioteki. 

Krok 3. Należy zapisać się do newslettera GOG.com.

Krok 4. Możemy już dodać grę "Wiedźmin: Edycja Rozszerzona" do naszej biblioteki.

Premiera pierwszej części serii "Wiedźmina" miała miejsce w 2007 roku. Akcja gry CD Projektu toczy się w uniwersum zwanym światem wiedźmina, stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Tytuł został wydany na komputery PC, ale potem trafił również na platformę MacOS. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy oraz recenzentów. W serwisie Metacritic.com otrzymała bardzo wysoką ocenę 86/100.

Więcej o: