Tandem od Nju Mobile - najlepsza oferta abonamentowa dla par

Nju Mobile ma świetną ofertę abonamentową dla par pod tytułem "Po 19 zł na głowę w parze". Jak to działa? Już teraz możecie zyskać do 30 GB Internetu za jedyne 19 zł. Jak to zrobić? Postanowiliśmy zgłębić temat.

Jak stworzyć parę w Nju Mobile?

Konsumenci wprost nienawidzą wysokich rachunków za telefon, ale lubią być w stałym kontakcie  z rodziną czy przyjaciółmi. Naprzeciw tym oczekiwaniom Nju Mobile przygotowało doskonałą ofertę, która pozwoli zaoszczędzić. Jak to zrobić? Koniecznie jest stworzenie abonamentowej pary. Pierwszym krokiem jest zakup numeru w sieci komórkowej Nju Mobile na abonament z ofertą „bez limitu 29zł”, ten numer stanie się numerem głównym. Kolejnym krokiem, kiedy pierwszy numer jest już aktywny w sieci komórkowej jest dokupienie za 9 zł numeru do pary, który przekażemy drugiej osobie.

Jeśli masz numer komórkowy w innej sieci, możesz go przenieść do Nju. Nie wypowiadaj jednak umowy u obecnego operatora, wystarczy, że sprawdzisz datę zakończenia umowy i zgłosisz się do Nju Mobile – operator sam zajmie się przeniesieniem numeru, a Ty otrzymasz nową uniwersalną kartę SIM. Przenieść można również 2 numery od innego operatora, pod warunkiem, że oba będą na takie same dane osobowe.

Nju Mobile dla parNju Mobile dla par Fot. nju, materiały partnera

Oferta w parze, czyli jak płacić mało, a zyskać więcej?

Obydwa numery z pary korzystają z jednej usługi. Koszt głównego numeru to 29 złotych, nowego do pary to 9 zł, co łącznie daje nam po 19 zł na osobę. W wyniku tej kalkulacji, w ramach oferty obydwa numery mogą korzystać z nielimitowanych rozmów z numerami komórkowymi i stacjonarnymi, z nielimitowanych SMS-ów, MMS-ów i 10 GB na początek, a po czasie nawet 30 GB. Transfer internetowy rośnie wraz ze stażem obecności w sieci. W jaki sposób?

  • 20 GB po pół roku
  • 25 GB po roku
  • 30 GB po dwóch latach.

Co w sytuacji, gdy wykorzystamy wszystkie GB? Prędkość Internetu w kraju obniży się do 64 Kb/s, ale korzystanie z Internetu będzie bezpłatne. Dodatkowo, nie musisz martwić się o kosztu będąc w krajach Unii Europejskiej, posiadasz w tej sytuacji roaming, który umożliwia korzystanie z nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów i pakietu Internetu bez dodatkowych opłat.

Warto pamiętać, że w każdym momencie możesz rozwiązać swoją umowę z operatorem Nju Mobile, okres wypowiedzenia wynosi miesiąc.

Więcej o: