Acer Aspire 3 - smukły laptop z szybkim dyskiem SSD

Masz dosyć starego komputera? Niemiłosiernie się wiesza? Ma mało pamięci i doprowadza Cię do szału? Jeśli szukasz szybkiego i niezawodnego laptopa mamy idealny model dla Ciebie - Acer Aspire 3, sprawdź jaki jest!

Acer Aspire 3 - jaki jest?

Laptop Acer Aspire 3 to urządzenie, jakiego jeszcze nie miałeś! Sprzęt ma maksymalnie 16 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 512 TB i dysk HDD o pojemności 1 TB.

Sprzęt jest idealny do noszenia w teczce czy torebce. Pokochają go biznesmeni, kobiety, uczniowie i studenci. Jest bardzo lekki, smukła obudowa to tylko 19,95 milimetra. Wielkość ekranu to 15,6 cala, wąskie ramki zapewniają doskonałą widoczność. Piaskowana górna część obudowy z aluminium sprawiają, że laptop Acer Aspire 3 świetnie wygląda i jest niezwykle mobilny. Całość jest gładko i przyjemnie wykończona, co podkleśla wygląd i charakter urządzenia.

Acer Aspire 3Acer Aspire 3 Fot. techadvisor.co.uk

Procesor Intel Core zapewnia płynną pracę i rozrywkę. Aplikacje na laptopie Acer Aspire 3 ładują się szybciej, grafika działa lepiej, a wykonywanie wielu zadań jest bardziej wydajne. Karta graficzna NVIDIA® GeForce® MX250 GPU1, we współpracy z procesorem zapewnia wyjątkową płynność obrazu nawet przy najbardziej wymagających pod względem grafiki filmach czy grach, od tej chwili w pełni możesz cieszyć się rozrywką! Czas pracy na baterii sięga 8 godzin.

Urządzenie kupimy z obudową w kolorze niebieskim, czarnym lub bordowym.

Pakiet Office 365 w zestawie!

Jeśli wykonujesz prace biurowe, szukasz sprzętu dla studenta czy ucznia na pewno wiesz, jak niezbędny jest pakiet Office. W zestawie z nowym laptopem Acer Aspire 3 otrzymujesz aplikacje Word, Excel, PowerPoint, Outlook w wersji premium. Dodatkowo zyskujesz 1TB miejsca na dysku w chmurze OneDrive – bez problemu będziesz bezpieczne przechowywać zdjęcia i pliki, do których masz dostęp z dowolnego urządzenia.

Więcej o: