Rakuten TV wprowadza darmową sekcję do swojego serwisu. Seriale i filmy za oglądanie reklam

Rłatny serwis VoD Rakuten TV zapowiedział, że stworzy darmową wersję swojego serwisu - Rakuten TV Free - na którym będzie można oglądać filmy i seriale po obejrzeniu odpowiedniej liczby reklam. Wiemy już, kiedy będzie ona dostępna w Polsce.
Zobacz wideo

Rakuten to japoński producent urządzeń elektronicznych. Od 2017 roku firma ta posiada własny serwis VoD. Działa on w kilkunastu krajach europejskich. Do Polski zawitał w lutym tego roku. 

Darmowa usługa Rakuten TV Free ruszy w połowie listopada

Podczas konferencji Mipcom 2019, Jacinto Roca, współzałożyciel i szef Rakuten, zapowiedział, że jego firma stworzy platformę streamingową, która będzie oferować darmowy dostęp do filmów i seriali w zamian za oglądanie reklam w trakcie seansu. Wiemy już, że taka usługa rzeczywiście powstaje. Rakuten TV Free, bo taką nosi nazwę, będzie dostępna w Polsce od 15 listopada 2019 roku - informuje portal "Wirtualne Media"

Wbrew zapowiedziom Rakuten TV Free nie będzie osobnym serwisem, a sekcją, która znajdzie się na stronie głównej Rakuten TV. Wciąż nie wiadomo jednak, jakie filmy i seriale się w niej znajdą. 

Więcej o: