Xiaomi zapowiada nowy smartband. Opaska może nazywać się Mi Band 3i. Prezentacja już w czwartek

Xiaomi wypuszcza kolejny produkt z linii smartband. Na Twitterze pojawiła się krótką informacja, która zawiera podpowiedź co do nazwy nowego produktu. Mi Band 3i - bo tak najprawdopodobniej będzie się nazywał - zostanie zaprezentowany w czwartek 21 listopada.
Zobacz wideo

W czerwcu Xiaomi pokazało kolejną generację swoich smartbandów. Na Mi Band 5 przyjdzie nam poczekać jeszcze zapewne kilka miesięcy, ale chińskie przedsiębiorstwo tuż przed świętami pokaże światu kolejny produkt. Trzeba przyznać, że to doskonały czas na prezentację smartbanda, ponieważ niewielka cena i duża popularność tego rodzaju urządzeń sprawia, że są one świetnym prezentem pod choinkę.

Xiaomi zaprezentuje w czwartek Mi Band 3i

Informację o prezentacji nowego urządzenia Xiaomi zamieściło na Twitterze, gdzie zaprasza na maraton w Bangalore, który odbędzie się 1 grudnia. Dla wszystkich, którzy dobiegną do mety, będzie czekać w nagrodę Mi Band 3i - informuje GSMarena.

Wedle informacji portalu, nowa opaska zostanie zaprezentowana światu już w czwartek 21 listopada. Jej nazwę sugeruje grafika dołączona do posta. Widnieje na niej tekst:

Good thiiings come to those who run

Wyróżnione zostały w nim trzy litery "iii", co może wskazywać, że smartband będzie nosił miano Mi Band 3i. Póki co, nie wiadomo nic więcej na temat sprzętu. Może być to urządzenie pomostowe między Mi Bandem 3 a Mi Bandem 4. Różnica cenowa miedzy opaskami jest nieduża, ale może się okazać, że niektórzy wolą mniejsze smartbandy i to do nich będzie skierowane nowe urządzenie. Wszystkiego powinniśmy się dowiedzieć już w czwartek.

Więcej o: