Blizzard rozpoczął Black Friday już dzisiaj. Firma przecenia pudełkowe wydania gier

Blizzard wystartował z Black Friday 22 listopada. Wyprzedaż potrwa do 2 grudnia. Przeceniono szereg różnych gier, ale tylko ich wersje pudełkowe dostępne w sklepach.
Zobacz wideo

Black Friday zaczyna się oficjalnie 29 listopada. Wtedy to Amerykanie, tuż po Święcie Dziękczynienia, ruszają tłumnie do sklepów, by zrobić zakupy bożonarodzeniowe. Z tej okazji sklepy organizują olbrzymie promocje, które niekiedy sięgają nawet 90 proc. Wiele firm ujawnia oferty jeszcze przed rozpoczęciem wyprzedaży, tak by klienci mogli zaplanować zakupy. Na taki krok zdecydował się zarówno Xbox, jak i PlayStation. Popularne stało się też organizowanie promocji z okazji Black Friday, przed jego zwyczajowym rozpoczęciem.

Blizzard zorganizował Black Friday tydzień przed jego faktyczną datą

Już od dzisiaj, czyli od piątku 22 listopada, można korzystać z promocji, które przygotował na Black Friday Blizzard. Firma zaznacza, że oferta dotyczy pudełkowych wersji gier, które znajdziemy w sklepach takich sieci jak Media Markt, Empik, RTV Euro Ad czy Media Expert. W związku z tym ceny gier mogą się różnić w zależności od oferty danego sklepu. Wyprzedaż potrwa do poniedziałku 2 grudnia.

Przeceniono Battlechest World of Warcraft 5.0 na PC/Mac o ponad 60 proc. W skład zestawu wchodzi gra World of Warcraft oraz dodatki: Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria, Warlords of Draenor. Do zestawy dołączana jest instrukcja oraz co ważniejsze, przewodnik. Najnowszy dodatek, wydany w zeszłym roku World of Warcraft: Battle for Azeroth można nabyć o połowę taniej niż na co dzień.

Blizzard zapowiedział niedawno Diablo 4, które może pojawić się już w przyszłym roku. To więc idealna okazja zagrać w poprzednią część, tym bardziej, że rabaty obejmują Battlechest Diablo 3 z dodatkiem Reaper of Souls na PC. Na konsole przeceniono Diablo 3 Eternal Collection, w którego cenie jest rozszerzenie Reaper of Souls oraz dodatek Rice of The Necromancer.

O 50 proc. obniżono cenę Starcraft 2 Battlechest wraz dodatkami Wings of Libery, Hearth of the Swarrm oraz Legacy of the Void.

Ostatnią objętą wyprzedażą produkcją jest Overwatch, którego druga część jest już w produkcji. Legendary Edition na PC oraz konsolę, w tym Nintendo Switch, kosztuje 60 proc. mniej.

Więcej o: