Kolejna darmowa gra w Epic Games Store. Przez najbliższy tydzień do pobrania urokliwa strategia

Epic Games Store co tydzień rozdaje darmowe gry do pobrania. Do 29 listopada można pobrać strategię o nietypowej, acz uroczej oprawie graficznej.
Zobacz wideo

W tym tygodniu do darmowej oferty Epic Games Store trafiła nietuzinkowa produkcja. Bad North to gra strategiczna, ale dość nietypowa jak na tego rodzaju produkcje. To, co ją wyróżnia, rzuca się od razu w oczy. Oprawa graficzna opiera się na pastelowych kolorach i minimalistycznych bajkowych modelach lokacji, budynków oraz postaci.

 

Kamera jest ustawiona w rzucie izometrycznym, a w centrum ekranu znajduje się wyspa. Naszym zadaniem jest bronienie znajdującej się na niej wioski przed najazdami wikingów. Całość uzupełnia doskonała ścieżka dźwiękowa, która świetnie wpasowuje się w klimat produkcji. Gra zebrała dobre oceny i wersja na komputery otrzymała na metacritic 75 punktów na 100 możliwych, wydanie na Nintendo Switch otrzymało 72 punkty. Ta przyjemna produkcja w Epic Games Store za darmo dostępna będzie do 29 listopada, kiedy to gracze będą mogli bezpłatnie pobrać Rayman Legends. Bad North w sklepie twórców Fortnite do ściągnięcia jest w wersji Jotunn Edition, która dodaje do gry sporo zawartości i wydłuża rozgrywkę.

Co istotne, do 29 listopada trzeba produkcję tylko dodać do swojej biblioteki gier. Po zakończeniu promocji Bad North będzie cały czas tam dostępne. Tytuły z naszej kolekcji można pobierać i uruchamiać w dowolnym momencie.

Epic Games to platforma z grami od twórców Fortnite  

Rynek cyfrowej dystrybucji gier rozrasta się coraz bardziej. Kolejne firmy pragną mieć swoje sklepy, na których mogą zamieszczać do sprzedaży gry na swoich warunkach. Epic Games Store wystartował w grudniu zeszłego roku. O pozycję na rynku walczy licznymi promocjami, jak ta w której można co tydzień za darmo pobierać do końca roku kolejne gry. 

Więcej o: