Xiaomi dołącza do Black Friday. Promocje w ramach Black Week potrwają cały tydzień

Black Friday już 29 listopada. Spora część sklepów rozpoczyna jednak wyprzedaże dużo wcześniej. Xiaomi uruchomiło wyprzedaż Black Week, która potrwa do poniedziałku 2 grudnia.
Zobacz wideo

Black Friday w tym roku przypada na piątek 29 listopada. Promocje z tej okazji pojawiają się w sklepach zawsze po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Jego data jest ruchoma i przypada na czwarty piątek listopada.

Black Friday to doskonała okazja, by kupić prezenty pod choinkę. Odkąd upowszechniły się sklepy internetowe, pojawiła się też tradycja Cyber Monday. Wtedy wyprzedaże w sieci organizują mniejsze sklepy, które nie mogą sobie pozwolić na rywalizację z największymi markami. W tym roku Cyber Monday rozpocznie się 2 grudnia, ale obecnie razem z Black Friday okres wyprzedaży na przełomie listopada i grudnia zlewa się w jeden ogromny festiwal zniżek i rabatów.

Serwis picodi.com przeprowadził badania o Black Friday 2018. 60 proc. konsumentów korzysta z promocji tego dnia, a 59 proc. nawet specjalnie zbiera pieniądze na te okazję. Zwyczajowo w Czarny Piątek kupuje się prezenty pod choinkę, ale w Polsce tylko 27 proc. osób idzie do galerii w tym celu. Aż 86 proc. osób wybiera produkty dla samych siebie. Podczas listopadowych promocji 40 proc. planuje zakupy osób, pozostałe 60 proc. robi kupuje impulsywnie.

Xiaomi na Black Friday przygotowało tydzień wyprzedaży w promocji Black Week

Xiaomi podobnie jak wiele innych sklepów, zdecydowało się na rozpoczęcie wyprzedaży już na początku tygodnia. Od poniedziałku 25 listopada w witrynach internetowych mi-home.pl praz mi-store.pl można zakupić produkty chińskiej firmy w atrakcyjnych cenach. Ponadto za zapisanie się do newslettera Xiaomi, otrzymacie dodatkowe 50 zł na Black Friday.

Już teraz taniej można kupić między innymi Redmi Note 7 (-200 zł) czy Mi Electric Scooter (-300 zł). Na Black Friday oraz Cyber Monday firma przygotowała kolejne oferty. Oprócz telefonów promocja obejmuje m.in. słuchawki, plecaki, powerbanki czy nawet odkurzacz Mi Hanheld Vacuum Cleaner za 849 zł (przeceniony z 1099 zł). Dodatkowo Xiaomi wyróżniło specjalnie oferty do 2 grudnia: 30 proc. zniżki na wszystkie szkła i etui. Kolejna specjalna promocja ma pojawić się niedługo.

Więcej o: