PlayStation przygotowane do Świąt Bożego Narodzenia. Rozdaje graczom darmowe prezenty

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, a więc czas prezentów pod choinkę. Pierwszy z nich przygotowało Sony. Posiadacze PlayStation mogą pobrać darmowy motyw oraz odebrać zniżkę na produkty PS Store.
Zobacz wideo

W okresie świątecznym można liczyć na wiele promocji od najróżniejszych firm. O swoich klientach i fanach nie zapomniało Sony, które do użytkowników, którzy zgodzili się na wysyłanie im maila, wysłało taką wiadomość:

Poczuj Magię Bożego Narodzenia. [Nick użytkownika] to czas wręczania prezentów. Czy można lepiej uczcić najwspanialszy okres w roku niż wręczając świąteczne gratisy? Spraw, że Twoje PS4 będzie wyglądało w te święta stylowo, dzięki specjalnemu motywowi, który możesz już pobrać z PS Store, korzystając z poniższego kodu. Masz czas do [data] na odebranie prezentu, a więc nie przegap!

Prezenty od PlayStation na święta

Pierwszą przygotowaną przez Sony niespodzianką jest ruchomy motyw świąteczny Happy Holidays Theme 2019. Widać w nim mieścinę z elementami związanymi z PlayStation, a uwagę przykuwa kursująca w te i nazad kolejka górska. Całość umila sielankowa, świąteczna muzyka. 

 

Dodatkowo Sony przygotowało dla użytkowników PlayStation rabat 10 proc. na zakupy w PS Store. Trzeba jednak pamiętać, że nie przysługuje on na abonament PlayStation Plus oraz na gry zamawiane w przedpremierze.

Więcej o: