PlayStation 5. Sony uruchamia specjalny newsletter

PlayStation 5 ma mieć premierę pod koniec bieżącego roku, a Sony ostrożnie dawkuje informacje na temat konsoli. Wciąż nie znamy daty premiery, ceny i wyglądu konsoli. Sony uruchomiło dedykowany PlayStation 5 newsletter, dzięki któremu fani bedą mogli być na bieżąco ze wszystkimi nowymi informacjami na temat konsoli.
Zobacz wideo

O PlayStation 5 ciągle pojawią się jakieś nowe informacje, ale nie są one oficjalne i pozostają w sferze domysłów, plotek i domniemań. Sony skutecznie podgrzewa atmosferę, niezależnie czy robi to umyślnie czy nie. Gracze już gotują się z podniecenia, o czym może świadczyć rekord polubień na Instagramie w branży gier wideo. Logo PS5 dwukrotnie przebiło poprzedniego rekordzistę i dostało aż 5,3 mln like'ów. 

Sony wciąż nie jest gotowe na ujawnienie światu PlayStation 5, ale uruchamia newsletter

PlayStation poinformowało właśnie o możliwości zapisania się na nowy newsletter. Sony wyśle maila z informacji dot. ceny, daty premiery i gier na konsole.

Zaczęliśmy dzielić się niesamowitymi funkcjami PlayStation 5, ale nie jesteśmy całkowicie gotowi do odsłonięcia nowej generacji PlayStation. Zapisz się w poniższym formularzu, by być wśród pierwszych osób, które poinformujemy o nowych wiadomościach dot. premiery PS5, ceny i listy gier na premierę

- czytamy na stronie producenta PS5.

Więcej o: