Epic Games Store. Kingdom Come: Deliverance i Aztec za darmo. Są też promocje na walentynki

Epic Games Store kontynuuje rozdawanie gier. W tym tygodniu za darmo można pobrać jedną dużą oraz jedną bardzo niszową produkcję. Oprócz tego niemal przez dwa tygodnie potrwa promocja na gry na walentynki.
Zobacz wideo

Epic Games Store w tym tygodniu znowu przygotowało dwie darmowe produkcje. Pierwszą grą jest Kingdom Come: Deliverance, która na promocję trafiła równo dwa lata po swojej premierze. Jest to gra RPG w otwartym świecie, której akcja umieszczona jest w średniowiecznych Czechach. To co wyróżnia grę wśród takich produkcji, jest realistyczny świat. Brakuje w nim magii, mitycznych stworów i innych elementów fantastycznych. Produkcja w wersji na komputer została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i samych graczy. Na metacritic gra zgarnęła 76 punktów z recenzji 8,1/10 ocen od graczy. 

 

Epic Games Store. Nie tylko Kingdom Come: Deliverance za darmo

Drugą darmową produkcją jest Aztez. Gra ma nieco ponad dwa lata i jest niszową produkcją w intrygującym stylu. Tak jak w Kingdom Come, tutaj także jest nietypowe miejsce akcji, bowiem jest nim azteckim imperium. W produkcji chodzi głównie o walkę w rzucie 2D od boku. Aztez to krwawy tytuł, który przykuwa wzrok czarno białą grafiką, na tle której wybija się jedynie czerwona, wszechobecna"jucha". Krytycy ocenili produkcję na metacritic na 81 punktów, ale próba była dość mała, bo tylko 4 recenzje. Z kolei 5 graczy Aztez oceniło na 7,2/10

Epic Games Store rozdawało gry przez cały poprzedni rok. Ze względu na popularność akcji, wydłużono ją o kolejny rok. Nowe produkcje pojawiają się co tydzień. Dwie powyższe gry można dodać do swojej biblioteki do 20 lutego, kiedy to pojawi się kolejny darmowy tytuł Faeria. 

Epic Games Store zorganizował także promocję na walentynki. Przeceniono produkcje nawet o 75 procent, choć są to głównie mniejsze tytuły. Promocja będzie trwała do czwartku 27 lutego.

Więcej o: