Xbox One X Cyberpunk 2077. Powstanie limitowana edycja konsoli dla fanów gry. Ma świecić w ciemności

Daniel Maikowski
Microsoft, we współpracy z polskim studiem CD Projekt RED, przygotuje limitowaną edycję konsoli Xbox One X. Jej stylistyka nawiązuje do świata gry Cyberpunk 2077.
Zobacz wideo

Premiera Cyberpunka 2077 dopiero za kilka miesięcy. Microsoft, wraz z twórcami gry, studiem CD Projekt RED, postanowił jednak nieco podgrzać atmosferę wokół tytułu. Firma z Redmond właśnie zapowiedziała limitowaną edycję konsoli Xbox One X Cyberpunk 2077, która trafi do sklepów już w czerwcu. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun prezentujący to urządzenie.

 

Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition z całą pewnością będzie nie lada gratką dla fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują na najnowszą produkcję "Redów". Unikalny wygląd urządzenia mocno nawiązuje do świata Cyberpunka. Co ciekawe, konsola będzie świecić w ciemności. W zestawie znajdziemy także specjalny kontroler i - zapewne - pre-order na grę, która ukaże się 17 września.

Cyberpunk 2077 z przesuniętą premierą

Niewykluczone, że pierwotne plany zakładały, iż limitowana edycja konsoli Microsoftu ukaże się wraz z Cyberpunkiem 2077. Przypomnijmy, że gra miała trafić na sklepowe półki 16 kwietnia. W styczniu twórcy gry poinformowali jednak o zmianie planów i przesunięciu daty premiery.

Night City jest ogromne, zróżnicowane i pełne przygód: biorąc pod uwagę jego skalę i złożoność uznaliśmy, że potrzebujemy więcej czasu, aby zakończyć testowanie, usunąć usterki i nadać grze ostateczny szlif. Chcemy, aby Cyberpunk 2077 był ukoronowaniem naszej pracy na obecnej generacji konsol

- tłumaczyło wówczas studio CD Projekt RED.

Trwająca pandemia sprawiła, że wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy przypadkiem nie dojdzie do kolejnego opóźnienia premiery Cyberpunka 2077. Póki co, "Redzi" uspokajają jednak graczy. Na początku kwietnia firma poinformowała, że - choć wszystkie osoby zaangażowane w projekt pracują zdalnie - to prace nad grą przebiegają sprawnie i nie dochodzi do żadnych opóźnień.

Więcej o: