Canal+ przez internet. Jak uruchomić nową usługę?

Canal+ przez internet już działa. To nowa usługa łącząca telewizję przez internet z serwisem VOD. Nie potrzeba dekodera, nie podpisujemy umowy na określony okres. Jak uruchomić Canal+ przez internet?

Canal+ uruchomił nową usługę, która zmienia zasady gry. Już nie trzeba podpisywać umowy na dwa lata, kupować lub wynajmować dekodera i męczyć się z anteną. Canal+ przez internet to telewizja i serwis VOD, który daje dostęp zarówno do seriali i filmów z bazy Canal+, HBO czy FOX, jak i do programów na żywo. Nasz redakcja miała juz okazję testować nową usługę, o czym możecie przeczytać TUTAJ.

Znamy też już ceny. Kolejną zaletą Canal+ przez internet jest możliwość wybrania jedynie tych pakietów, które nas interesują. Za wszystkie opcje zapłacimy 135 zł. Znacznie więcej niż w przypadku konkurencyjnych platform VOD, ale dostajemy programy na żywo, w tym szeroką ofertę sportową oraz elastyczny wybór pakietów kanałów.

Zobacz wideo Aplikacje VOD - ułatwią oglądanie filmów i seriali na smartfonie

Canal+ przez internet. Jak uruchomić nową usługę?

Uruchomienie nowej usługi jest proste i zajmuje około 10 minut. Najpierw należy przejść na stronę Canal +, pod TEN adres. Żeby rozpocząć proces podpisania umowy, należy kliknąć różowy przycisk "Miesiąc za darmo" lub w prawym górnym rogu "Kup dostęp". Gdy to zrobimy, zostaniemy przekierowani na stronę, gdzie możemy sprawdzić pakiety oraz wybrać te, które nas interesują. 

Po wybraniu pakietów należy zalogować się na konto Canal+ lub stworzyć nowe, jeśli wcześniej tego nie robiliśmy. Zostaniemy poproszeni o aktywację konta przez link wysłany na adres mailowy podany przy rejestracji. Jeśli wybraliśmy pakiet SPORT, ze względów licencyjnych trzeba uzupełnić dane o swój adres zamieszkania.

Na następnej stronie potwierdzamy zapoznanie się z dokumentami, które dostarcza nam stacja. Następnie trzeba wykonać przelew weryfikacyjny, podając dane karty. I już, Canal+ przez internet jest aktywowany i można z niego korzystać. Jeśli zrezygnujemy z subskrypcji przed upływem miesiąca, nic nie zapłacimy. W innym wypadku, co miesiąc z naszego konta będzie automatycznie pobierana odpowiednia kwota.

Więcej o: